Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Patenty na bycie NAJ - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-11, 07:56   #4079
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
A co z nieprzyjemnym zapachem, bo chyba bloker go nie neutralizuje?
Nie, nie, okres dojrzewania mam dawno za sobą
Neutralizuje, neutralizuje Sprawdzone polecam
W baaardzo dużym uproszczeniu - nieprzyjemny zapach powstaje w wyniku rozkładu potu przez bakterii żyjące na skórze - mniej potu, mniej do rozkładania, mniej brzydkiego zapachu.

Z doświadczeń własnych z blokerem Ziaji: nakładam na noc raz na trzy dni na "włochatą" pachę (na początku zgodnie z etykietką trzy noce pod rząd). Rano myję, golę i jest super. Nie polecam natomiast nakładać blokera na ogoloną (bo depilować się nie odważyłam nigdy) skórę - swędzi, szczypie i ogólnie do szału doprowadza.

U mnie problemem był nie zapach - używałam dobrego dezodorantu, a dyskomfort - nosze sporo koszulek i koszul, na których po spoceniu było widać ciemniejsze (bo mokre) plamy. Na a kurcze, jak sie idzie na półtorej godziny tańca towarzyskiego, to nie ma siły - spocę się, a z kolei tańczenie z "rączkami wzdłuż ciała" mija się z celem. Od kiedy używam blokera, problem się rozwiązał

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez gad Pokaż wiadomość
ps. a propos płukanki z piwa, ja próbowałam i gorąco polecam, zapach szybko wietrzeje, a efekty na włosach bdb
Hmm.. a możecie coś więcej powiedzieć? Jak się robi taka płukankę, ile piwa potrzeba - w temacie płukanek jestem totalnie zielona, a piwa używałam dotychczas... wewnętrznie
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora