Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Być może będziemy płacić za"poród"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-14, 13:49   #7
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7 952
Dot.: Być może będziemy płacić za"poród"

Cytat:
Napisane przez jastin83
Jak kogos stać na taki poród to wporządku,ale jak dla mnie to jest śmieszne.
Zresztą żeby ktoś miał więcej to komuś innemu trzeba zabrać,taki jest nasz rząd,paranoja poprostu,szlak mnie trafia jak se pomyśle kto tą nasza biedną Polska rządzi.
Dali becikowe,to teraz myślą jak tu sobie wyrównać żeby zadużo nie stracić....no i ludzie przy kasce będą szli na taki układ.
Według mnie to parodia,głupota i kretynizm każda kobieta w takiej chwili,gdzie czuje sie skrępowana,obnarzona i co tu dużo mówić nie najlepiej zasługuje na godny poród i nie ważne czy naturalny czy przez cesarkę,wkońcu płacimy składki,nie rozumiem tego
Zresztą tak bylo od zawsze kasa,kasa i jeszcze raz kasa,dla mnie to danie kasy za dodatkową opiekę to taka łapówka "wprost",podejrzewam że ta opieka niczym sie nie bedzie różnić od tej standardowej tyle tylko że może będą więcej sie nami "przejmować",a tak poza tym to w takim momencie myśli sie o dziecku,ja wolałabym przeznaczyc tą kase na malucha właśnie niż dawać komuś.
Ja rodziłam 15 godzin,naturalnie i bez znieczulenia,żyje nic mi nie jest i pieniędzy tez mam wiecej w kieszeni,zreszta nie stać by mnie bylo na taki poród.
Ehh dziewczynki wkurzyłam sie normalnie,co za durni ludzie nami rządzą,mam nadzieje ze to nie dojdzie do skutku,zreszta bogaci i tak maja lepsza opiekę,wiec nie wiem po co to,bo jak dla mnie to ta opieka to dla bogaczy a nie dla normalniej matki,która żyje z zasiłku albo zarabia najniższa krajową.
ale tym razem to nie durny rząd, tylko szpitale
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy
Brewka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując