Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Krem czy tonik?
Wątek: Krem czy tonik?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-12, 13:04   #7
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Krem czy tonik?

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Oczywiscie, że mozesz. Po pierwsze - zmień dermatologa, bo nie mam pojecia co za szarklatan cię leczy Po drugie - wejdź na BIOCHEMIĘ! Oraz na watek odnosnie cery tłustej i mieszanej - 160 stron czystej wiedzy na temat pielęgnacji takiej cery
Nie wiem, co ten dermatolog ci nagadal, ale mózg zlasowal ci kompletnie., Cera przetłuszcza sie od tego, ze brakuje jej nawilzenia - wtedy w naturalny sposób twoj organizm próbuje to zmienić wytwarzając coraz więcej sebum ( a chyba nie musze pisać, do czego to prowadzi ) Cera tłusta bardzo często zazwyczaj jest odwodniona, ponieważ leczą je tacy dermatolodzy jak twoj. Mykaj na Biochemię, tylko szybko i czytaj! Lektury wystrczy ci na jakies 2 tygodnie A gdy przeczytasz to wszystko - wtedy reszta pytań, aby w jakis sposób usystematyzowac twoja wiedze.

A tak btw, widzę, ze jestes sporo czasu na forum, dlaczego jeszcze nie skorzystałas z tej kopalni wiedzy, jaka jest wizaż?
Myślałam, że nie robię nic złego...dopóki nie zobaczyłam tych zmarszczek...
Mam pytanie techniczne: Dlaczego jak wyszukuję wątku np. o kremach wyskakują mi wątki o ciąży i inne takie, które mnie nie interesuję
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując