Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dąbrowa górnicza
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-13, 15:37   #25
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: dąbrowa górnicza

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
ostatnio w D.G. bylam jakies 5, 7 lat temu, cos kolo tego. 3 Maja faktycznie sie zmienila, mieszka tam moja ciocia, pamietam dawniej na przeciwko jej bloku byly jakies takie warzywniaki czy cos, a jak bylam, to pusto i cos tam robili tylko. Ja mieszkalam na 3 maja ale kolo szkoly 1, teraz juz tej szkoly nie ma, cos tam innego zrobili. Moze ktos mieszkal kolo mnie bo bloki stoja nadal
Teraz na miejscu dawnej szkoły 1 jest Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej i mieszkam bardzo blisko niego

Cytat:
Napisane przez Alicja z Krainy Czarow Pokaż wiadomość
http://www.dabrowa.pl/dg_sluzba-zdrowia_nfz.htm
na twoim miejscu zadzwonilabym japierw do osiedlowej/macierzystej przychodni zapytac o szczegoly( moze da sie u nich zalatwic a oni sami wysla papiery). pisze o zadzwonieniu bo te babki jakies takie milsze sa przez telefon w recepcji( albo tylko ja tak mam, bo mnie jako studentki nie traktuja powaznie a tak to nei wiedza kto dokladnie dzwoni)

co do jazd to nie polecam szkoly na Z( kolo targu). poznalam w ciagu 30 h 5 instruktorow( duzo zastepstw w cyklu nauczania). z wiekszosci nie bylam zadowolona( nie mowiac mi uzywali swoich pedalow hamujac przed skyzowaniem zamaist mi powiedziec ze jednak za szybko jade czy cos, spoznienia, zastepstwa- idac na jazdy nie wiesz z kim tak naprawde bedziesz jezdzic bo 'cos wypadlo' nty raz z rzedu)

takie pytanie mam, pogoria w centrum to jedyne centrum handlowe w dabrowie? czy jest jeszcze cos? albo rozbudowany pod wzgledem bocznych sklepow sklep? szukam sukienki na wesele kuzynki i zwiedzam wszystkie boczne sklepy jakie mi wpadna w oczy

pyt 2 czy jest w dabrowie pub ktory serwuje mojito?
Mojito serwowali na mojej osiemnastce w Eleonorze i było całkiem niezłe oprócz tego w Komitywie, ale podchodziło mi już mniej.

Cytat:
Napisane przez Alicja z Krainy Czarow Pokaż wiadomość
ale sie ta dabrowa pozmienialamial am jazdy(niestety prawko wciaz w toku w dabrowskim w wordzie) i kurcze wszystko jest inaczej, remonty co chwile, nowe swiatla( od centrum w kierunku hm przeciwnym niz plac kultury). nie poznaje miasta
światła koło biblioteki i w centrum są koszmarne i szczerze mówiąc nie wiem czemu je zrobili, bo w tej okolicy wcale nie było wielu wypadków ani nie tworzyły się korki (za to teraz to co innego...).

żałuję, że w DG nie ma miejsca, w które można by się wybrać w piątkowy wieczór, żeby posiedzieć ze znajomymi i trochę potańczyć...
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując