Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot cz. II
Wątek: Inglot cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-14, 19:11   #167
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez koperek1987 Pokaż wiadomość
To i ja może w końcu wkleję swoją kolekcję kosmetyków Inglot. Niektóre cienie mogą być jeszcze ze starej formuły, gdyż moja przygoda z Inglotem zaczęła się właśnie na przełomie wycofywania starej formuły i wprowadzania nowej Zdjęcia paletek robiłam zarówno z lampą jak i bez lampy, jednak najlepiej kolory cieni oddają swatche
Poza cieniami posiadam jeszcze puder sypki, dwa pudry brązujące, duraline i cztery błyszczyki. Zresztą wszystko widać na zdjęciach
ooo matko. Ile dobroci
Przez Ciebie mam kolejne cienie do kupienia


---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Kupiłam pustą paletkę "piątkę" za dyszkę i Duraline za 20 zł.

Żałuję, że tak późno go kupiłam. Kreska cieniami wychodzi fantastyczna! Chyba się polubimy
Zgadzam sie. Duraline jest boski

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Będę bardzo wdzięczna
Ja właśnie zdecydowanie wolę się w matach, a w Inglocie wcale nie ma tak oszałamiającej ilości neutralnych matów
Ale z drugiej strony po co mi tyle cieni
Oj, nie grzesz. To można mieć za dużo cieni?

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Bardzo proszę, Ewelko. Kreska może szału nie robi ale za to bardzo przyjemnie się ją maluje. Użyłam do niej cienia Inglot matt 40 (chłodny, stalowy brąz), pędzelka Lancrone i właśnie Duraline. Wyszła za pierwszym razem a wcześniej używałam linera Miss Sporty ( o tego: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ek.html&next=1) i czasem musiałam ją zmywać i poprawiać. No ale wprawy nie mam za wielkiej i może dlatego...
Super kreska i ładny cień


---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Mrochna Tajemnica Pokaż wiadomość
Ja proponuję serio edytować pierwszego posta i wypisać jakiś cennik bo na pewno się przyda

a to moja skromna kolekcja

ten czarny ostatni jest cudowny, ma czerwone drobinki i często służy mi do rysowania kreski
Ja mam taki jak ten ostatni, ale z niebieskim brokatem

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o wosku do brwi? Obecnie mam zestaw do brwi z Essence, ale kusi mnie wosk.
A ja jestem z niego zadowolona. Mam i wosk i zestaw Essence. U mnie ładnie przygładza brwi, nie brudzi i je rozświetla
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora