Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - I jak Wam sie podoba ? :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-15, 18:32   #8
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Cytat:
Napisane przez lutiana
Witaj Moim skromnym zdaniem ladniej bylo Ci w jasniejszym kolorku, a najbardziej podoba mi sie pierwsze zdjecie - bardzo dziewczece i subtelne Chociaz w ciemnych nie wygladasz zle, bo ladna z Ciebie dziewczyna, ale mnie osobiscie bardziej te jasne do gustu przypadly, pozdr
i szczerze mowiac ostatnio bylam na imprezie i jak zawsze byla jakas tam liczba faceto krecacych sie kolo mnie to teraz bylo ich mniej
ale chyba takich ciemnych sobie wiecej nie zrobie
w ogole to mialam grzywke kleopatry i wlosy nie tak bardzo scieniowane po bokach, alemi sie nie podobalo i poszlam za dwa dni do fryzjera sciac grzywke i boki troszke
na tych wczesniejszych zdjeciach wlosy tez mam po ciemnym kolorze...poprostu kolor sie tak splukuje i tyle pokaze sie za dwa tgodnie koloru prawie widac nie bedzie

Cytat:
Napisane przez myszolinka
Te fotki w ciemnych włosach to te aktualne, po fryzjerze??? Jeżeli tak to będę przeraźliwie szczera, ale baaaaaaaaardzo niekorzystną metamorfozę na Tobie przeprowadził. W tym blondzie wyglądałaś tak dziewczęco i ładnie a w tych ciemnych włosach jesteś poprostu bardzo oszpecona. No co tu mówić nieładnie wyglądasz.Jak najpredzej zapuszczaj włosy i wróć do naturalneego koloru w którym wyglądałaś bardzo ładnie. Pozdrawiam
dzieki dzieki a najgorsze jest to ze mi sie podoba;D
ostatnio troszke eksperymentuje z wlosami;D
splynie moja droga wlosy urosna
dzieki tak czy siak
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2006-09-23 o 10:06 Powód: post pod postem
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując