Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Instynkt macierzyński :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-16, 09:48   #8
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: Instynkt macierzyński :)

Ja styczność z dziećmi miałam od 12 roku życia kiedy to moja starsza siostra (o 11 lat) urodziła córkę, za rok synka itd, potem moja bratowa dwóch synów. Do domu, do dziadku przyjeżdzały zawsze wnuczątka więc było ich pełno. Lubiłam dzieci najlepiej na 5 min, ale jakoś swojego sobie nigdy nie wyobrażałam
... no ale przyszedł czas i na mnie..... jestem w 6 miesiacu i instynku jeszcze nie czuje, zreszta co to jest instykt????? Mam świadomośc że za 3 miechy totanie zmieni sie moje życie, wiem że trzeba będzie się tą kruszynką zająć ... narazie żyje normalnie, pracuje, jedynie co znieniło sie to to że coraz trudniej mi wysiadac z samochodu, szybciej sie męcze i w lusterki dziwi mnie coraz bardziej moje odbice - jakieś wybrzusznie

Wiem jedno jestem straszną pańkara, pamietam jak nie raz musialm zostać sie z bratankiem a on tylko mrauknąl w rożku to ja już nie wiedzialam co zrobić myślałam że jak zaplakał to mu sie największa krzywda dzieje , moja mama potrząsła kilka razy rożkiem i spał dalej
Instynkt pewnie przyjdzie po porodzie i jakoś sie tym nie przejmuje tyle kobiet daje sobie rade, da mi ja, a że będzie pewnie trudno, to wiem wiem też że będą i piękne chwile, w końcu macierzyństwo to wyzwanie
__________________
"Daj swojemu dziecku 2 rzeczy: korzenie i skrzydła"
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz".
" Żyj według życiorysu który chciałbys sobie sam napisać"
W i N -córeczki mamusi
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując