Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie po 30 i pozniej 11
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-16, 23:11   #3527
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Agawko, ja tez idę za 3 tygodnie
Czy będą przebierańce?

Też mam nadzieję na jakiś bal

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
a popołudniu zaczęło mnie boleć koło kręgosłupa, na samym dole, poniżej pasa. Czy to mogą być korzonki, przewianie czy raczej coś typowo do kręgosłupa?
Mogą być to też jajniki mnóstwo rzeczy ale jak jestes poziębiona to zasadniczo w tym kierunku kierowałabym myśli.

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
wzięłaś Rutinoscorbin? szóstego członka rodziny? jak ja nie cierpię tych reklam
Hehehe, no jak to? nie polecała Ci go mama ani babcia ani inna kobieta, która ma dzieci?

Byłam na "Czarnym Łabędziu", co tu dużo mówić, jak dla mnie absolutnie piekny film! Boski! Typowo kinowy! Jednak jestem mocno zakręcona, bo uwielbiam takie zakręcone klimaty! Mój ulubiony "motyw" czerwone oczy Natalie Już po "Requiem dla snu" wiedziałam, że ten reżyser to, cos dla mnie Film zrobił na mnie ogromne wrażenie, szkoda, że Oscara dostanie Król (durnowaty polski tytuł ). Natalie Portman jest jak wyrzeźbiona, taka uroda choć zasadniczo nie mogłam się zdecydowac między nią, a Milą Kunis obie przepiękne No i w roli głównej jeden z najpiekniejszych baletów na świecie. Polecam Wam!
http://www.filmweb.pl/video/trailer/...olski%29-24134
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2011-02-16 o 23:28
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora