Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin / Aidee / Dionelle- wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-18, 08:23   #188
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Nie wiem gdzie mam teraz isc?!

Cytat:
Napisane przez Tamlin
Czesc.mam niesmiale pytanie o nie wiem sama co teraz mam zrobic.W przyszly poniedzialek musze przyjac tabletke antykoncepcyjna po siedmiodniowej przerwie.Dzwonilam do mojej przychodni do ginekologa aby sie zarejestrowac na dzisiaj lub poniedzialek rano tak jak zawsze sie rejestruje ale nie jes to mozliwe bo pani ginekolog poszla na urlop a drui moze mnie przyjac we czwartek.Zadzwonilam do innych przychodni i nikt mnie nie chce przyjac wczesniej niz pod koniec przyszlego tygodnia,Ja potrzebuje tylko recepty na Jeanine bo badana bylam przy wczesniejszej wizycie.Wiec mam pytanie czy np jak bym udala sie jutro na pogotowie ,czy lekaz dyzurujacy(inernista)moze mi przepisac recepte na tabletki?? Wiem ze moge tez pojsc prywatnie tylko ze nie chce wydawac 60zl za wizyte i to za przepisanie samej recepty.Z gory dziekuje za odpowiedz.
Na pogotowiu sa marne szanse zeby Ci przepisali. Moze sprobuj isc do swojego lekarza pierwszego konatktu i powiedz jaka jest sytuacja
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując