Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - LUSH cz. 2
Wątek: LUSH cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-22, 14:07   #13
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: LUSH cz. 2

w sumie ja poza herbalismem mam więcej typów, którę lubię
Fresh Farmacy lubię za zapach i mocne oczyszczanie, dobrze zmywa makijaż
Szampony za radochę z używania
Jungle za zapach i działanie na włosy, pod warunkiem, ze uzywam jej w małych ilosciach
Comfortera i Bearded Lady miałam i kocham bubble bary
Avobath byla całkiem przyjemna, ale pewnie inne kulki są lepsze - te z roznosciami w srodku, lepsze tzn. ciekawsze
Snow fairy błyszczyk tez jest całkiem niezły i lubię to pudełko

jedyna rzecz, której na pewno więcej nie kupię to aqua marina - to co mam to zużyję, ale jakos bez zachwytów

no a wszystkie powyższe to są faktycznie super rzeczy, ale Herbalism to jest mój zdecydowany faworyt i będę zdziwiona, jak cos go przebije

a, jeszcze mydła - matrioszkowe mi się z zapachu podoba (co jest dziwne, bo nie lubię jabłkowych kosmetyków)
HIWTK jest normalnie do zjedzenia, uwielbiam
angels delight na mydelniczce pachnie ciut chemicznie ale na skórze super - ale wszystkie trzy trochę mi wysuszają skórę
w szufladzie mam jeszcze połówkę bob soap, pachnie najlepiej ze wszystkich mydeł, jakie w zyciu wąchałam ale pouzywam jak skonczę te, które juz leżą w łazience

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

poleciałam do łazienki sprawdzić, o czym zapomniałam no i jeszcze uwielbiam peeling do ust, Lip Dip - za całokształt, tzn. smak, zapach i działanie
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując