Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrzesień-październik 2011 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-24, 12:39   #2871
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Brida Pokaż wiadomość
Mam tak samo. Trochę zazdroszczę tym co potrafią wygrzebać coś z tej sterty. Ale też bardzo mi ten zapach przeszkadza i miałam kilka ubrań z których nie dało się go absolutnie wygnać. Niezależnie od liczby prań. Dawno niczego nie kupowałam, ale na ciązową okoliczność pewnie poszukam.
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Też nie potrafię szukać w SH, nie mam jakoś cierpliwości przeglądać każdej rzeczy po kolei ale jakbym coś znalazła to bym się chętnie skusiła. Ale dla dzieciątka na początek też wolę wszystko nowe, zresztą nie mam od kogo brać używanych
to się cieszę, że nie jestem sama
a jeśli chodzi o ubranka dla dziecka to tak myślę, że śpioszki, kaftaniki, to co najbliżej ciała kupię nowe, ew. jak dostanę od rodzinki(zawsze to pewniejsze niż nie wiadomo skąd) ale takie wierzchnie ubranka to poszukam właśnie gdzieś na ciuchach, bo małe dzieci szybko rosną i często takie rzeczy są praktycznie w ogóle nie zniszczone.


Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Wczoraj się skusiłam ale była okazja to nie wypadało się wymigać
Natka co za okazja wczoraj była

Cytat:
Napisane przez ania21_21 Pokaż wiadomość
dziewczyny pomóżcie
Nie wiem co się dzieje ze mną wczoraj byłam tak wykończona po pracy że zasnęłam już chyba koło 18 a o 21 już się obudziłam z okropnymi mdłościami i bólem brzucha, od razu poleciałam do łazienki najpierw było rozwolnienie i nie zdążyłam zejść z sedesu jak zaczęłam wymiotować cały obiad, mój TŻ kochany wstał (chociaż już spał) i zrobił mi mięte słyszałam że to pomaga położyłam się i znowu zasnęłam. Rano obudziło mnie to samo byłam jakaś bez energii ubrałam się do pracy już szłam do samochodu gdy nagle bez niczego zaczęło lecieć ze mnie jak woda powiedziałam mężowi żeby jechał sam i powiedział w pracy że się rozchorowałam (ciekawe czy nie będą źli) od rana leżę próbowałam domowych środków na to rozwolnienie i w końcu przestało lecieć ale zaczęło mnie boleć po prawej stronie okropnie zwłaszcza jak chodzę. Nie wiem co robić czy jechać do lekarza? czy to znowu tylko moje urojenia i mnie wyśmieje
Dzięki z góry za odpowiedzi
Ania, ja bym pojechała na izbę. Może to być grypa żołądkowa, ale może być też coś innego.
Po prawej stronie jak Cię boli? Możesz podgiąć nogę do siebie? Bo może to wyrostek też być.
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora