Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co zrobić żeby mieć takie ciałko??? :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-03-24, 17:45   #27
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Re: Co zrobić żeby mieć takie ciałko??? :D

Dziewczyny, nie katujcie sie zadnymi dietami! Kazda dziewczyna, niezaleznie od figury moze byc atrakcyjna!Bycie chuda wcale nie jest taka swietna sprawa. Ja mam prawie taka sama figure jak dziewczyna na zdjeciu (tylko tulow krotszy, bo jestem nizsza -163 cm i waze 48 kilo). Cale czas slysze, ze jestem chuda i czasem czuje sie jakby cos bylo ze mna nie tak. Ostatnio nawet kolezanka dotykajac mojego ramienia powiedziala "Ale z ciebie szkielet, ty chyba nic nie jesz". To niestety boli... Tak samo jak gdyby dziewczyny z nadwaga zapytac sie czy ostatnio przytyla. Same przyznacie, ze to nie jest mile...
Jem normalne posilki, slodycze, a nigdy nie udalo mi sie przytyc wiecej niz 2 kilo. Nie zamierzam sie katowac i jesc tyle, zeby mi oczy na wierzch wychodzily Ostatnio zrobilam eksperyment i na noc, po kolacji codziennie przez dwa tygodnie wypijalam dodatkowo koktaile proteinowe (800 kal). Po dwoch tyg. moja waga byla dokladnie taka sama.
__________________
Never give up. Under any circumstances, never give up.
jenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując