Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - rytualy urodowe na ktore krzywia sie wasi faceci
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-24, 22:07   #24
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: rytualy urodowe na ktore krzywia sie wasi faceci- do MIMBI

Mój Luby jest bardzo pozytywnie natawiony do makijażu, lubi doradzać itp i często ma rację
dowiedziałam się dzięki niemu, że przecietny facet:
-nie ma nic przeciwko makijażowi oczu (?)
-średnio lubi makijaż ust ("bo to wszystko ma taki dziwny smak") - ale wściekle czerwoną pomadkę owszem (ja, jak Wioletta, nie)
-NIE lubi make-upu i pudru - "kochanie, bo ja widzę, która laska ma pomalowaną buzię, a która nie" - no, ja akurat nie widzę, ale on owszem, a malowanie buzi jest be (???) i nienaturalne, oszukujace i udające prawdziwą cerę (?????)
-uwielbia lakiery do paznokci i moje ich malowanie, dużą część kolekcji lodówkowej sam kupił

tej części, z tym, co jest naturalne a co nie, i co w związku z tym ok a co nie, zupełnie nie rozumiem, i chyba tez zrozumieć nie chcę: farbowane włosy są fajne, ale pasemka już nie ("sztuczne")

natomiast pielęgnacja w naszym wypadku to po prostu maskara...
-po wielu wojnach dałam spokój i nie używam Lysanelu ("śmierdzi")
-balsamy do ciała są niesmaczne
-właśnie trwa batalia pt. "dlaczego nie powinnaś używać samoopalacza" - i powoli zaczynam się łamać, szczególnie, kiedy patrzy na mnie z czułością i mówi "mój dalmatyńczyk"
- z plusów natomiast, nie wiem czemu, uwielbia maski - tzn najczęściej w formie pogoni za mną z aparatem fotograficznym, ale lepsze to, niż marudzenie

ale mam jedno zwycięstwo na koncie - mój chłopak został maniakiem perfum
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując