Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - -> Kody, daty produkcji, daty ważności <-
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 17:34   #428
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: -> Kody, daty produkcji, daty ważności <-

Cytat:
Napisane przez bellissa Pokaż wiadomość
A ja chciałam się podzielić informacją jaką udzieliła mi pani w douglasie w galerii krakowskiej na temat mojego pytania o datę produkcji podkładu clinique Zapytałam o to, ponieważ podkład starcza mi na ponad rok i chciałam wiedzieć, że na pewno jego data jest odpowiednia, bo spotkałam się kiedyś z opinią, że ktoś kupił w douglasie przeterminowany produkt. Więc na moje pytanie, czy pani mogłaby sprawdzić datę jego produkcji, dowiedziałam się, że... jest nowy przepis dotyczący unii europejskiej i kosmetyki nie oznaczają już daty produkcji tylko słoiczek mówiący ile po otwarciu można go stosować. Słoiczek słoiczkiem, ale po powrocie do domu sprawdziłam kod który jednak był na opakowaniu i okazało się, że podkład został wyprodukowany w grudniu 2009. Więc w tej chwili ma ok. rok i 2 miesiące. Nie jest przeterminowany, najświeższy również nie jest ale nie rozumiem zatajania takiej informacji i do tego perfidnie wprowadzania w błąd Zostawiłam go i uzywam, ale nie rozumiem dlaczego udzielają takiej nie prawdziwej informacji?
1. trzeba było po prostu uświadomić panią, że się myli
2. Clinique ma bardzo prosty kod, który bez problemu da się rozszyfrować w sklepie bez pomocy pań
3. Jak nie umiałaś odczytac kodu, to wystarczyło poprosić o odłożenie produktu, spisać kod, pójść do domu, sprawdzić kod, i albo wrócić bo byłby wg świeży albo zadzwonic i zrezygnowac z rezerwacji produktu.
proste rozwiązanie a skuteczne
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując