Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-28, 17:58   #3310
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość

lece czytac co tam naskrobalyscie wczoraj

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------


bardzo lekka ta pierwsza odzywka jesli nie masz mocno zniszczonych to bedzie dobrym pozywieniem dla nichrowniez zawiera kokosa wiec jesli mialabym wybrac to pierwsza
Nie mam mocno zniszczonych Końce przesuszone, końcóweczki delikatnie do podcięcia. Głównie zależy mi na nawilżeniu Mam teraz sporo wydatków i zamawiam z allegro maski - zamowienie zbiorowe moja koleżanka robi i właśnie myśle nad tymi odzywkami ze Scandica, Kallosa czy Stapiza (no ale Stapiz ma silikony). Właśnie sie nastawiłam na tą kokosową bo opinie ma chyba lepsze ;> Ale juz sama nie wiem. Moze wezme obie bo jakoś natchnelo mnie na zapach kokosa ostatnio
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Tak ślicznie jak zawsze mi wyszło- wstawiałam fotki

asia juz wiem, to są farby produkcji niemieckiej, powinny być dobre
Ty nie kombinuj kochana z włosami bo jak sama zauwazylas - sa sliczne
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

[/COLOR]



miałam od spodu brąz tak mi przedłużyli u góry blond wiesz o co chodzi
po tygodniu poszłam złożyć reklamację bo powypadało mi troszkę pasemek (tego samego dnia już mi się zsunęło jedno) to mi doczepili znowu...
potem po miesiącu ten blond się zrobił straszny poszłam doczepić troszkę pasemek blond żeby to jakoś wyglądało
po 2 miesiącach dałam sobie spokój ściągałam wszystko zrobiły się kołtuny i włosy mi się kleiły
Pani namawiała mnie ponownie na ringi - odmówiłam.
Przyszłam do domu z płaczem bo zamiast tego co mi obiecywali w salonie że to dobra metoda na zapuszczenie to musieli mi podciąć włosy i wyglądało jakby było ich dużo mniej niż przed założeniem
Mama się nade mną zlitowała i dała mi na zgrzewy
zrobiłam ale już gdzie indziej i tylko powiem że jak ściągnęłam zgrzewy to niebo i ziemia i włoski mi urosły
O maaatko, niezłe przezycia :/ Ja to pewnie po takich juz bym sobie nie przedłuzyla nigdy.
Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim Ja tylko na chwilę jak po ogień
Wiecie co byłam w weekend z tż na zakupach i w markecie obsługiwała nas przy kasie taka laska blondynka w długich włosach no ale jak już byliśmy na wysokości tej taśmy to mówię do tż ładne włosy szkoda że doczepiane a on mówi że skąd wiem, miała kiepsko dobrane kolory, jakieś 1,5 tonu różnicy , on na to ze znów mam jakąś obsesję, ale podchodzimy bliżej i jak nas obsługiwała to zobaczyć minę mojego tż było bezcenne dziewczynie po prostu było widać klipy, te spinki spod jej włosów bo miała dość cienkie i lekko przetłuszczone i po prostu mocowania na wierzchu Jak wyszliśmy to stwierdził że nigdy nie zrozumie kobiet, no bo jak taka ładna dziewczyny może sobie taką krzywdę zronbić i po raz pierwszy chyba się z nim zgodziłam jeśli chodzi o urodę.
Dziewczyna naprawdę bardzo ładna ale takie coś sobie zafundowała na czuprynie że szkoda gadać

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Bunny, mam taki jak ty ten brązowy, może na srebrny też się skuszę
No niestety niektore laski sie tak szpeca... Ostatnio jedna laska z mojej grupy sobie przedłuzyła włosy, i tak strasznie bylo widac granice ze dajcie spokój. Włosy chyba kiepskiej jakości bo strasznie bylo widac ze sztuczne. No i juz w tym tygodniu ich nie ma


Wogóle tak gadacie o tym przedłuzaniu ze az mnie sama natchnelo
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora