Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-06, 20:21   #1821
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Gizmiatko w tym mikroskopie owulacyjnym widać w ślnie lub w śluzie z pochwy ale ja teraz robiłam ze śliny bo to głównie z tego sie obserwuje mozesz sobie wejść na allegro wpisać mikroskop owulacyjny i tam jest pokazane jak to działa

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
no kochana serducho musi juz byc na pewno inaczej masakra nawet nie chce o tym myslec
ide sama bo maz na popołudnie do pracy idzie a nie chce zeby brał teraz wolne bo przyda nam sie na później jakby co wiec ide sama , wsadze sobie mojego misia do torebki na szczęście
usg na razie dowcipne przez brzuszek to dopiero później bo teraz może nie być widac, jak byłam wtedy w ciazy to q 12 tyg na prenatalnych robione juz miałam przez brzuch, wiec myśle ze po 12 tygodniu przez brzuszek zaczna robić
dzięki za odpowiedz tak sie właśnie zastanawiałam czy juz odrazu przez brzuszek czy jeszcze od śroka to będę trzymać kciuki 15 żeby wszystko było dobrze ale to pewnie to niesamowite uczucie usłyszeć bicie serduszka tego maleństwa musisz koniecznie podzielić sie z nami wrażeniami

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
hello!!
Ja też niestety dostałam @, no ale cóż, może następnym razem

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

aha i miałam jeszcze pisać, ja w wieku 18 lat miałam operowane PCO, laparoskopowo.
szkoda że przyszła@ ale pewnie że w kolejnym cylku może się w końcu uda każda z nas ma takie nadzieje jak przychodzi@ i oby tak się stało

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

morgu współczuje takich boleści nie dość że przychodzi@ to jeszcze z takim bólem okropieństwo
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora