Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grube uda- mój odwieczny problem.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-22, 18:59   #1746
suzuranka
Zadomowienie
 
Avatar suzuranka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 851
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez =>Vicki<=
i jak, znalazlas suzuranka? jutro znow planuje pobiegac, dzisiaj byla przerwa musze powoli wrocic do biegow cos ciezko z moja mobilizacja....ale nie mozemy sie poddawac! (ile kalorii sie spala chodzac 6 razy po 2 pietra schodkow w gore i tyle samo w dol? no i ile sie spala robiac 4 spacerki dziennie po 20-40min????????)
Przyznaję się bez bicia, zę jeszcze nie szukałam Oj, Twoja mobilizacja i tak jest porażająca w porównaniu z moją A co do tych kalorii i schodów... Chyba w ciągu 15 minut 100 kcal ( ale CHYBA!! sprawdzę jeszcze dokładnie ) , ale dla mnie to jest mordęga!! Mieszkam na 9 piętrze, no i raz postanowiłam sobie" ok!! dziś idę sobie " pobiegać" -nie wiedziałam , zę to bieganie to będzie raczej czołganie się... no w założeniu miałam biegać - no i poszłam... udało mi się wytrzymać założone 30 minut, ale ledwo chodziłam i za każdym razem jak wchodziłam na 10 piętro to ziałam jak smok i przez 2 minuty musiałam złapać oddech Jejku, żałuj, że mnie nie widziałaś- czerwona na twarzy, zziajana, jak mnie w domu zobacyli jak wróciłam to moja mama aż sie przestraszyła!! A najlepsze było to, że modliłam się, żeby mnie żaden z sąsiadów nie zobaczył jak tak latam jak głupia po klatce( jeszcze by mnie wzięli za i sięczaiłam i nasłuchiwałam, czy ktoś nie idzie... to był koszmar!! zdecydowanie odradzam bieganie po klatce
__________________
Jak porządny wariat z miejsca odrzucam podejrzenia o moje szaleństwo.


I'd rather hurt than feel nothing at all...


LC - Suzuranka
suzuranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując