Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Orbitrek
Wątek: Orbitrek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-08, 21:49   #3409
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez pancia2 Pokaż wiadomość
Pewnie macie rację, że najważniejsza jest po prostu systematyka.Mi jednak zalezy na takowym sprzęcie, który miałby spłaszczony krok i tak bardzo nie obciążał kolan.Podobno niektóre orbitreki mają wysoki i krótki krok-wtedy bolą kolana.Stad zapytuję o Wasze doświadczenia odnośnie posiadanych modeli
Z powodu bólu kolan zeszłam z godziny do 40min dziennie więc może faktycznie jest coś w tym, co mówisz..bo mój orbi akurat nie ma spłaszczonego kroku..raczej wysoko podnoszą się pedały a to pewnie powód..Ale nie potrafię doradzić, mojego kupiłam używanego, za naprawdę grosze więc długo się nie zastanawiałam..
Sylwuś po kilku dniach robienia tych moich interwałów waga wzrosła o kgOczywiście dietę utrzymuję, sprawa dla mnie też jest oczywista, że bez diety to ani rusz (wszelkie eksperymenty na sobie samej prowadziły do tego przekonania, nie ma cudów bez diety) i nie jestem przed@ więc kurcze o co chodziAle ok, kręcę dalej, obserwuję.
Tak poza tym też wolę orbiego od biegania, ale fakt wiosną możnaby urozmaicić treningi. Rolki i rower dojdą na bank gdy tylko zrobi się cieplej
laisla jest offline Zgłoś do moderatora