Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrzesień-październik 2011 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 13:14   #4298
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
bianeczka zapomniałam Ci napisac ze świetnie wyglądasz no i sukienka fajna
gratuluje wszystkich pozytywnych wizyt i ciesze sie ze takie dobre wieści przynosicie napawa mnie to nadzieją ze i ja wam będe miała do powiedzenia same dobre wieści

kurcze faktycznie pędzimy jak szalone i za chwile drugi watek h ehe przy takim tempie to nie wiem czy poczujemy te pierwsze ruchy w drugiej części ja obstawiam ze bedzie to 3 tak szybko pędzimy

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

wy o jedzeniu a ja mam ochotę na chleb ze smalcem jak juz powiem mamie ze w ciaży jestem to zażycze sobie zeby mi zrobiła taki domowy smalec hi
dziękiję ale wychodzę z załozenia że musi być ok i tak się nastawiam Tez bym zjadła chleba ze smalce, musze przebunować lodówkę bo tata robił smalec z cebulą i ziołami

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
A ja biore Prenatal i lekarz powiedział, że dodatkowo kwasu foliowego nie trzeba brać bo on zawiera 400% dawki dziennej. Od począdku ciąży biorę, niczego nie kazał mi zmieniać. Co lekarz to inny pomysł. A wystarczy troche poczytać żeby się zacząć martwić czy czegoś źle sie nie robi...
dlatego ja staram się nie czytać a jak wyczytam to nie brać do siebie. Mam swój rozsądek.

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
To jeszcze nie wie? ooo.
Podziwiam. Ja piersze co to mamie, w sumie jedyna była w domu jak pierwszy test zrobiłam i wyszłam płacząc i mówiąć "tato mnie zabije"
A teraz moja mama się wszystkim chwali, ostatnio nawet pani w mięsnym

Ja jadę do babci na drugi koniec polski i chyba powiem mamie żeby poprosiła o wyciągnięcie ogórków i świeży smalczyk bo mi ochoty narobiłaś Boję się teraz takiej 9-cio godzinnej podróży.
Moja mam też się chwali, poszła do fryzjera i też musiała się pochwalić I to wszyskim fryzjerkom, ze jak ostatnio weszłam to od razu na mnie że gratulacje bo słyszały nowinę!
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora