Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-11, 09:11   #828
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Kasiu, no pewnie, jak towarzystwo fajne to bez znaczenia gdzie i u kogo Camemberta chetnie sprobuje sama! Nigdy nie jadlam
Ja tam na Walijska wies tez chetnie bym sie wybrala

Aniu, generalnie to mam zawsze last minute ale tym razem mamy mase drobiazgow i rzeczy do zabrania, wiec musielismy zaczac to pakowac wczesniej, by o niczym nie zapomniec
A jeszcze wczoraj po pracy bylismy na silowni a ja na 20 do mojej pani Dorotki na mikrodermabrazji


Muaa (Agnieszka co nie?) farbuje wlosy na sredni braz, albo czerwony braz ale naturalne mialam tez bardzo ciemne, farbuje dla polysku i lekkiego wysuszenia, bo mi sie przetluszczaja szybko ..
Wiesz, nie wiem czy jestem gotowa na tyle zachodu jestem zbyt leniwa i wygodna, tu mam ciepla posadke, owszem lubie wyzwania i nowe rzeczy, nowa praca na pewno spowodowalaby ze nie mysle tylko i wylacznie o dziecku, ale jakos tak... bardzo lubie tutaj moja managerke, ona jest bardzo wyrozumiala i kiedy chce wyskoczyc do lekarza, szpitala - za wszystko mi placi, i nigdy nie powie nie moge isc. W nowym miejscu bedzie mi glupio, tutaj ona wie w jakiej jestem sytuacji, we wszystko jest wtajemniczona – sama zreszta sie starala o swoja coreczke bardzo dlugo i ona zna troche ten “process”
A wiec cos za cos

Madziu, no walsnie, wszedzie kwalifikacje... coz, trzeba sie cieszyc z tego co sie ma
Ja mialam kiedys pelnowymiarowe opakowanie tego kremu pod oczy, bardzo bylam z niego zadowolona, ale to bylo kilka lat temu, kiedy mi zalezalo glownie na nawilzaniu, teraz prawie 30 na karku wiec potzrebuje cos mocniejszego na zmarszczki
Ale za £2 to gzrech nie wziac !


Luca, Ty i te Twoje peeling kawowe .. znowu chcesz lazienke malowac?


Agus, no wlasnie jezeli chodzi o buty to mi moje 177cm przeszkadza, w zadnej innej sytuacji nie... gdybym byla nizsza to nie mialabym fiola na punkcie szminek i blyszczyk a wlasnie na punkcie butow normalnie cudenka sa w sklepach
A tak z innej beczki, to Ty bylas z moja kosmetyczka na kreglach? Wczoraj wspomnialam ze ktoras z Was byla z nia na kreglach i ona chyba kojarzy Ciebie, wysoka Agnieszka..

......................... ..
Dziekuje dziewczyny, postaram sie dobrze bawic na tyle ile bede mogla hihi
Bede w kontakcie, bo net u rodzicow jest

No i dziekuje Wam za WSPARCIE i CIEPLE SLOWA w TYM waznym dla mnie temacie
Moj maz jest dla mnie duzym wsparciem ale to nie to samo co wsparcie kobiet

......................... ...

No i czekam na koniec dnia! Oby szybko zlecial!!!!

Milego dnia !!!!

Edytowane przez justitia
Czas edycji: 2011-03-11 o 09:13
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując