Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-12, 07:43   #3635
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez lvi Pokaż wiadomość
Jakoś nigdy nie narzekałam na swoją cerę. Nie miałam problemów z pryszczami, zanieczyszczeniami i tym podobnym rzeczami, ale od 2- 3 miesięcy dzieję się z nią coś co mnie martwi i podejrzewam że jest to wynikiem stosowania diety dukana z której już zrezygnowałam

Mam 29 lat.Cera mieszana.Przetłuszczająca się w strefie T. Od 2- 3 miesięcy zaczęły pojawiać się na mojej buzi a dokładniej na brodzie, pare razu na policzku, przy lini ucha duże czerwone mega bolące pryszcze ;(.Wyczytałam gdzieś ,ze na to może pomóc maść cynkowa i faktycznie pryszcze zniknęły ale zostały brzydkie plamy i przebarwienia.Dodatkowo widzę,że cera jest szara, zmęczona, taka bez życia .Zaczęłam czytać wątki o kwasach, biochemi i postanowiłam że zakupię parę specyfików.Przed zakupem jednak chce się Was poradzić czy jednak to nie będzie za dużo jak dla mojej cery.

Noc:
Bandi, Young Care, Krem złuszczający na noc

Na dzień
Serum-olejek regulujący LEMON EKO + kwas hialurynowy

do tego pod oczy
Serum na okolice oczu i naczynka oczywiście z biochemi

i filtr Pollena-Ewa, Eva Sun, Krem ochronny na superwrażliwe miejsca SPF50+

do oczyszczania
Tonik PHA 6% i mleczko mary kay timewise 3 w 1 do cery mieszanej

Cel-powrót do cery, kiedy nie musiałam stosować korektorów do maskowania wyprysków, skóra odżywiona, rozświetlona i bez tych okropnych przebarwień
__________________
Nie za dużo kwasów? Jak krem Bandi to nie Lemonk, to są dwa produkty z kwasami, różnymi, ale efekt złuszczający może być zbyt silny... Bandi też raczej co 2-3 dzień, a pomiędzy jakiś porządny nawilżacz. No i nie jestem przekonana go włączenia do tego jeszcze toniku PHA, ale to już ktoś bardziej się znający powinien się wypowiedzieć.

Na szarą i zmęczoną skórę może lepiej coś bardziej odżywczego?

edit:
Swoją drogą zaczęłam zastanawiać się nad trwałością buteleczek air-less. I sprawdziłam, że swoje zamawiałam dokłądnie rok temu. I śmigają, aczkolwiek mam pytanie - czy któraś z was wpadła na jakiś genialny sposób jak myć pompki? Bo przyznam, że ja nie... Używam 2 buteleczek, jedna jest do żelu HA i myje się łatwo, ale w drugiej mam mixy olejowe i mycie tego to droga przez mękę... Chyba wezmę i zwyczajnie wymienię tę buteleczkę. I tak już zamówiłam, więc biedy nie będzie.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!

Edytowane przez gabs
Czas edycji: 2011-03-12 o 08:16
gabs jest offline Zgłoś do moderatora