Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ButterBear przygody z Graffiti Nails Isa Dory :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-14, 14:30   #1
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060

ButterBear przygody z Graffiti Nails Isa Dory :)


Witam Was serdecznie Dziewczyny

Jak się pewnie domyślacie, zostałam ambasadorką marki Isa Dora i jej nowych lakierów z serii Graffiti Nails.

Na początek kilka słów o sobie:
Nazywam się Marta, ButterBear to nick inspirowany kreskówką z dzieciństwa
Jeśli chodzi i paznokcie, to jestem zdecydowanie amatorką i o typowej stylizacji paznokci nie mam żadnej wiedzy. Jednak bardzo lubię pomalowane paznokcie, głównie na ciemne, zdecydowane kolory. Mój styl to granaty, czernie, fiolety, czerwień lub butelkowa zieleń na krótkich, prosto spiłowanych paznokciach.
W zeszłe lato przekonałam się do trendu neonowych paznokci i teraz również takie kolory goszczą w mojej kolekcji

Ale przejdźmy do rzeczy
Do testów Isa Dory zgłosiłam się spontanicznie i wybrałam swoje ulubione kolory lakierów.
Kurier przywiózł lakiery do testów akurat jak byłam na rozmowie w sprawie pracy, więc biorę to za dobry omen - skoro lakiery udało mi się dostać, to może pracę też

Do testów Isa Dory wybrałam i otrzymałam:

Lakiery bazowe:
- 611 - MUDDY WATER - ni to beż, ni to szary, bardzo ładny delikatny kolor
- 702 - BLUE JEANS - typowy ciemny granat
- 707 - HUNTER GREEN - bardzo ciemna zieleń


Lakiery pękające:
- 805 - SPRAYCAN BLUE - jakby neonowy granat
- 806 - SUBWAY GREEN - piękny, intensywny zielony
- 810 - ALL CITY BROWN - ciemny kolor mlecznej czekolady

Do komplet dotarł jeszcze lakier nabłyszczający utwardzający lakier na paznokciach - Top Coat Nail Spa.
Cały zestaw schowany był w miękkiej, aksamitnej sakiewce, a jako dodatek otrzymałam jeszcze lakierowany pokrowiec na klucze z logo Isa Dory



Serdecznie Was zapraszam do śledzenia mojego wątku, w którym będę przedstawiać Wam swoje przygody z lakierami z serii Graffiti Nails wraz z różnego rodzaju inspiracjami Sama jestem ciekawa co z tego wyjdzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bazy-zazn.jpg (37,7 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg top coaty-zazn.jpg (44,0 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (112,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (91,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (102,7 KB, 23 załadowań)
__________________

Hania


Edytowane przez ButterBear
Czas edycji: 2011-03-14 o 15:01
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora