Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie lubię swojego życia
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-25, 22:52   #328
Monikita
Raczkowanie
 
Avatar Monikita
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 464
GG do Monikita
Dot.: Nie lubię swojego życia

Krzysiu uwazam ze powinienes znalesc innego psychologa albo i szukac do skutku az trafisz na tego dobrego.Bo sam sobie ze swoimi problemami nie potrafisz poradzic wiec trzeba sie zwrocic do fachowca o pomoc.Niektore twoje obawy i problemy moge sobie przypisac bo tez boje sie bardzo wielu rzeczy.Dziewczyny pisaly ci juz ze konczysz studia i moze teraz nadszedl wrescie czas zeby to wszystko zmienic,stac sie innym czlowiekim.Nie wszystko da sie zmienic z sekunde,ale malymi kroczkami dazyc do celu.Moze na poczatek wyznacz sobie jeden cel i go zrealizuj a potem nstp i nstp.Wiem jak to jest jak inni ci mowia zrob ,to zmien to i przestan sie nad soba uzalac.Te osoby nie cha cie jeszcze bardziej pograzyc tylko pomoc.Ale jak ktos kto wmawia sobie rozne reczy latami i juz w nie wierzy to ciezko jest mu sie przelamac i to zmienic.Bo ja tak mam.Ale teraz kiedy dostalam szanse od losu wyprowadzam sie z domu do innego miasta.Mam nadzieje ze poznam tam wspanialych ludzi stane sie bardziej otwarta na swiat i przestane wierzyc ze wszyscy chca dla mnie jak najgorzej.Bede probowala stac sie inna osoba bo w koncu lata leca a ja zamiast zawierac nowe znajomosci i byc szcesliwa to zamykam sie w sobie z dnia na dzien. Mam nadzieje ze mi sie uda wszystko co planuje.Pamietaj malymi kroczkami do sukcesu.Zycze ci zebys stal sie innym czlowiekiem
Monikita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując