Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tipsy, czy trudno o klientów?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-22, 20:07   #86
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Tipsy, czy trudno o klientów?

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
To są moje słowa. Rozumiem Darko, ze Ci się powodzi w Łęcznej w takim razie? Bo co rusz nie pójdę do salonu to zrzędzicie, ze utargu nie ma, że ludzi nie ma, to jest zaprzeczanie samemu sobie. Niestety babki wolą po domach , jest do tego ogromna tendencja. Ja swoje pazury staram się robić tak jak trzeba, a co do krzywej to jej nie lubią i wolą płaskie, zawsze się do mnie sapią o to heh ,a le akurat ich nie słucham w tej kwestii, podobnie jak z kamuflażem. Skąd te przyzwyczajenia? Od tipsiar właśnie. Zaniżanie rynku...
Nie jestem pewna czy to wszystko tak ładnie wygląda jak piszesz. Taka Kowalska ma kryzys i robi gdzie taniej, może po kryzysie nastąpi wielki come back zobaczymy, mam nadzieję
........
moim założeniem pisząc te słowa nie był optymistyczny ton .Przewiduję,że najbliższe 2 lata będą bardzo ciężkie we wszystkich branżach.A pazury czy rzęsy to nie jest ''towar'' pierwszej potrzeby...więc i tak mamy na starcie gorzej.Nie twierdze też,że jest tak ładnie jak to podsumowałaś,bo nie jest -tym bardziej życzę powodzenia z nowym projektem...Chodziło mi raczej o to,że dobrze wykonana praca w końcu się obroni.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując