Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-26, 20:18   #2466
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

ja tak kiedys myslalam, ze gdyby mi jakas kolezanka odbila faceta to ja bym jej pozniej go odbila [bo przeciez znam go lepiej niz ona i wiem co lubi...a co] no albo bym gadala przy iniych kolezankach, zebyy ona to slyszala, jaki byl wspanialy, a jaki w lozku, hoho, wiem wredna jestem a tak powaznie skoro on ci zrobil i robi dalej takie numery to tez bym mu zrobila wlasnie z jakims innym facetem, zeby widzial jak mi dobrze.co do facetow, to rozumiem Cie, tez nie patzre na zadnym innych, tylko ten jeden sie liczy choc powinien byc olewanyz gory do dolu.ale gdybym byla naprawde zdesperowana to nie wiem cyz bym jakiegos przystojniaka nie zarwala tylko po to by pokazac byłemu. z drugiej zas strony chamskie i wredne byoby to dla tego nowego faceta, no ale coz.boze nie wiem co sie ze mna stalo ale ze mnie wredota nie no, ja duzo mowie a malo robie-nie wiem czy bylabym w stanie tak sie "odwdzieczyc''. choc jestem za tym by robic na zlosc
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora