Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-27, 20:51   #2480
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 541
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

Motylek7 Nie zamartwiaj się. Nie ważne czyja "wina" - Twoja, jego, wspólna - jeśli jest to prawdziwa miłość, naprawde się kochacie, to będziecie razem, nie ma bata! Nie wiem jaki był powód zerwania,ale jeśli to była jakaś bzdura, to nie byłabym taka pewna czy kochał. Masz 18 lat - cale życie przed Tobą!!! Możesz miec jeszcze nie jeden taki związek, może nawet lepszy, prawdziwy. wiem,że trudno Ci jest teraz w to uwierzyć, ale bedzie dobrze. Wypłaczesz swoje, odzwyczaisz się od jego obecności. Tylko nie siedz w domu!! Zajmij się czymś, rób to na co nie miałaś dotąd czasu.
Trafisz jeszcze na takiego, który niepozwoli Ci odejsc!! Nie wypusci z rąk!! Przeczytaj posty innych dziewczyn. Czas leczy rany, a po rozstaniu życie może być piękniejsze, u boku kogoś naprawde wartościowego!! Wiem,że nie umiem pocieszać, a na początku w ogóle to jest trudne, ale nie załamuj się. Dziewczyny naprawde wiele mądrych postów napisały, poczytaj i uwierz, że będzie dobrze, bo będzie!
__________________



Zasnę cicho i w szklanej trumnie śmierci martwym pokocham już sercem...
czarna_orchidea21 jest offline Zgłoś do moderatora