Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - co robic??
Wątek: co robic??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-04-27, 13:19   #26
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: co robic??

Dominiko a czy ona tej wady nie ma??Ja na miejscu jej faceta też bym zastanawiała się jak to dalej bedzie.. Jeszcze nie są małżeństwem, ledwie rozpoczynają współne życie a juz po kryjomu robi coś wbrew jego woli..Gdyby po rozmowach chlopak się upierał ..to inna sprawa..
Chlopak pracuje, chce do czegoś dojść więc buntuje się przeciwko "finasowaniu" jeszcze nie swojej rodziny i nie swoich teściów...
Moim zdaniem w obecnej sytuacji w jakiej znajduje sie autorka wątku moze pomagać rodzicom ale tylko z własnych funduszy..tak lepiej wygląda i tak po prostu wypada..Przecież oni chodzą ze sobą..Dla niej nie sknerzy,sama pisze że niczego jej nie żałuje..To trochę trudna sytuacja...
Ja nie mialabym odwagi być na utrzymaniu CHLOPAKA (nie męża) i wysyłać jego kasę rodzinie bez jego zgody...I nie chodzi tu o to czy jest to 20 Euro czy mniej czy więcej chodzi o fakt..
Czy chodząc ze swoim mężem przed ślubem przyszlo by Ci do głowy coś takiego?? O ile mogę zrozumieć reakcję chlopaka o tyle nie bardzo Edzi..
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując