Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Endometrioza - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-27, 16:56   #545
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez lauretta1979 Pokaż wiadomość
Na wyniku wcale nie musi być wpisany stopień endometriozy,może ale nie musiJa nie mam na wyniku wpisanego stopnia ale endometrioze mam zdjagnozowaną.Kochana poczytaj sobie trodzkę tutaj http://www.endometrioza.aid.pl/forum...hp?f=14&t=1502 bo jak nie jestes pewna czegoś to nie pisz,a z tego co pisała AGUSIAMYSZKA(na której post odp.)napisała przecież że na wyniku ma djagnoze:torbiel CZEKOLADOWA (inaczej zwana endometrialną).Czyli musi chorować na endometriozę niestety.Tak to prawda że nie należy wpadać w panikę i wymyślać soboie chorób czytając fora internetowe ale AGUSIAMYSZKA ma to zdjagnozowane na piśmie więc raczej nie wymyśla sobie nic.Fakt porozmawiać powinna z lekarzem o co tu chodzi,ale pewne jest ze ma endometrioze(niestety)sko ro stwierdzono u niej jak już wspomniałam TORBIEL CZEKOLADOWĄ.
Pozdrawiam i życzę sdrówka dziewczyny i głowa do góry
Ja też miałam na piśmie torbiel endometrialna ale to nie oznacza od razu najgorszego(bo ja mam się świetnie i nie narzekam i żadnego specjalnego leczenia nie miałam), z kolei większość wypowiedzi na forach to jedno wielkie straszenie innych i właśnie podawanie przykładów tego najbardziej zaawansowanego stopnia, a później wszyscy to słowo kojarzą od razu ze 100% bezpłodnością, koniecznością kilku operacji i męczarnią przez następne kilkanaście lat, a tak wcale nie jest w wielu przypadkach. To jest strasznie denerwujące, dlatego uważam że zamiast czytać te wszystkie "porady i opinie" internetowe warto najpierw w ogóle porozmawiać z lekarzem, i rozsądnie podejść do tematu, bo każdy jest INDYWIDUALNYM przypadkiem.
Tyle w temacie - jak ktoś chce się zamartwiać(póki co bez powodu) to ok i jeśli nazwanie tego mu pomoże to może i ze sto razy napisać "mam ENDOMETRIOZĘ".
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka



Edytowane przez oshinek
Czas edycji: 2011-03-27 o 17:05
oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując