Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami:-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-28, 15:49   #13
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

a to moje
ponieważ jest to jedna z niewielu "części" mojego ciała, z której jestem zadowolona, to się chwalę są jednak krótsze, miałam tu trochę głowę odchyloną do tyłu...no i za pare dni idą na ścięcie...


edit:
moje włosy są raczej zdrowe, lekko przetłuszczające się, więc myję je często, bo poprostu lubię świeże w odcieniu średni blond taki niewiadomo jaki raczej złotawy

w jaki sposób pielęgnuję włosy: szampon do włosów normalnych timotei aloes i ogorek (chyba? taka zielona buteleczka) -jest dla mnie najlepszy, odżywka Matrix amplify-baardzo dobra/ John Frieda Sheer blond - mam jedną do włosów zniszczonych i jedną, która dba głównie o refleksy na włoskach obie baaaardzo polecam są świetne, najlepsze jak narazie!!
zużyłam też właśnie szampon i odzywkę z profesjonalnej serii loreala shine blonde, w sumie calkiem ok, ale nie odżywia wlosów, więc osoby z suchymi włoskami mogą mieć problemy...

czasami używam też prostownicy (ostatnio 3 miesiące temu:P), żeby podkreślić efekt prostych włosów, wtedy po umyciu głowy nakładam mleczko loreala hot liss do prostownic, włosy sobie schną przez noc i po wyprostowaniu stosuję nabłyszczający olejek Renee Blanche - jednak na te rytuały niezawsze mam czas najczęsciej tylko związuję włosy

nie używam żadnych pianek, lakierów, ani suszarki, zimą noszę czapke!!
i to chyba tyle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.JPG (49,3 KB, 7584 załadowań)
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL

Edytowane przez mi.a
Czas edycji: 2006-10-08 o 11:56
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora