Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-30, 00:18   #3332
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

A który Cetaphil polecacie? Widzę na KWC że jest kilka rodzajów kremów o tej nazwie. Czy jest to typowy tłuścioch w stylu ziaji oliwkowej albo kremu bambino? Jakieś trzy dni temu miałam piekące placki na twarzy i bambino poszedł w ruch- pomógł. Problem mam spory, bo szukam kremów zarówno na dzień jak i na noc.Na dzień kupiłam Olay w buteleczce, ale tragedia. Sporo dobrego wyczytałam o eva natura na noc z masłem shea w składzie, ale właśnie on chyba mnie podrażnił. Tak więc moja cera ma kryzys a lekarstwa na to oczywiście brak
nAtaL!a- Breena2 moim zdaniem jest dość jasna, niewiele ciemniejsza niż próbki jedynek które mam. Jest na tym samym poziomie co Calista 2. Ta moim zdaniem wypada dość blado (dosłownie -dziś ją testowałam) Ja też się zastanawiam nad trójkami a sądziłam że mam na tyle jasną skórę, że dwójki to max na chwilę obecną.

Ignorantka007 ja bardzo chętnie zobaczyłabym różnicę między tymi odcieniami. Ciekawa jestem jaka jest trójeczka

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2011-03-30 o 00:26 Powód: dopisek
madie jest offline Zgłoś do moderatora