Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wybaczyłam zdradę, problem z inną dziewczyną
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-01, 12:56   #1
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565

wybaczyłam zdradę, problem z inną dziewczyną


Witam, mam nadzieję że w jakiś sposób doradzicie mi co robić. Otóż jakiś czas temu dowiedziałam się że mój chłopak zdradzał mnie inną kobietą. Spotykał się z nią rok. Intuicja zawsze podpowiadała mi że jest coś nie tak, ale ja nigdy go nie kontrolowałam, nie przeglądałam telefonu. Gdy mówił że idzie do kolegów ufałam, że nie spotyka się z żadną inną. Chociaż często zdarzało się tak, gdy dzwonił do niego telefon, po prostu nie odbierał, albo wyciszał telefon. Gdy nie byliśmy razem, a mówił że jedzie załatwiać jakieś sprawy, a ja w tym momencie do niego dzwoniłam, albo napisałam smsa.. nie odbierał albo nie odpisywał. Dopiero na drugi dzień, tłumacząc się że zostawił telefon albo że komórka mu się rozładowała. Ja niestety głupia łykałam te głodne kawałki. W końcu dowiedziałam się o innej. On przysięgał mi że zależy mu tylko na mnie, jest w stanie zakończyć ten związek z nią. Jak również że nie chce się z nią spotykać. Tak też zrobił. Byłam tego świadkiem jak z nią rozmawiał i mówił jej że ją nie kocha i że nie chce mnie stracić. Ona niestety nie odpuszczała. Codziennie wydzwaniała do niego na komórkę. Zdarzało się 100 połączeń nie odebranych. Sam mi to pokazywał. W końcu zmienił nr telefonu by dała spokój. Myślałam że będzie już dobrze. Okazało się inaczej. Wzięła od jego kolegi mój nr telefonu i wypisuje mi smsy, że on dalej mnie zdradza. Ciągle do niej przyjeżdża. Pisze mi że on jest frajerem, że wszystkie drogi prowadzą do niej. Ja wiem że tak nie jest, ponieważ w tym czasie albo jest w domu, albo w pracy, bądż ze mną. My mieszkamy blok obok siebie ona natomiast na drugim końcu miasta. Obawiam się i jest we mnie strach mimo że mu wybaczyłam. Z każdym takim smsem ja dzwonie do niego i mówię mu że dostałam taką wiadomość. On mi tłumaczy że to jej intryga i żebym lekceważyła jej smsy, nie przejmowała i nie nabierała się na te gierki. W poniedziałek mój chłopak ma urodziny, a ja dziś dostałam smsa od niej że ona już nie może się doczekać gdyż on do niej przyjedzie i będzie jak za dawnych lat jak również że w jego urodziny się zobaczą. Gdy to przeczytałam od razu mu napisałam że jest taka sytuacja. On natomiast zdenerwował się moją wiadomością. Pisząc że ma dość słuchania tych jej głupich historyjek, żebym dała juz spokój. I nie wspominała o niej. Bo robi ze mnie idiotkę a ja nabieram się na to. Za każdym razem on się denerwuje. Ja natomiast mówię do niego spokojnie, nie chce się kłócić. Tłumacze mu że ja się po prostu boję, że może do niej pojechać, że może okazać się to prawdą. Potrzebuje zrozumienia itd. By zrozumiał mnie i postawił się w mojej sytuacji. Bo to ja zostałam zraniona i tą całą sytuację ciężko przeżyłam. Do niego ona również pisze ale na gg, zapraszając go do siebie. On natomiast mówi że jej nie odpisuje. Wykasował ją i nie ma jej na liście kontaktów. Ja zdaje sobie sprawę że ona również została oszukana i zdradzona i na pewno to ciężko przeżywa. Nie wiem co mam robić, nie odpisuje tej dziewczynie na jej wiadomości, lekceważę ją ona natomiast nie odpuszcza a mija od tej sytuacji już 3 miesiące. Nie chce się z moim chłopakiem kłócić, zaczęliśmy wszystko od nowa. Ale gdy dostaję od niej takie smsy szlak mnie trafia. Zastanawiam się czy to czasem nie jest prawdą. Tłumacze mu że jak ma jakąś dziewczynę albo spotyka się z nią, żeby po prostu mi o tym powiedział. Rozstaniemy się. On natomiast zaprzecza. Chciałam jeszcze dodać że ta dziewczyna ma 28 lat. Doradźcie mi czy ja robię coś złego, a mój chłopak ma prawo się denerwować że pytam go ciągle o nią. Już sama nie wiem co robić.
czeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując