Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-01, 19:16   #30
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez JustCassie Pokaż wiadomość
A jak sie czujesz z takimi włosami?
Powiem tak... ciężko się przyzwyczaić, jak się wstaje rano to często są tak odciśnięte brzydko i sterczą krzywo, że konieczne jest umyć je żeby wyglądały normalnie... ale tak poza tym to wygodnie, wentylacja głowy dobra (), fajnie sie je myje i szybko schną
Cytat:
Napisane przez maymay6 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, że możecie nosić takie fryzurki. Ja niestety w krótkich wyglądam... okropnie (delikatnie mówiąc) Zostaje mi przemęcznie się z moimi aż odrosną. A ja bym chciała juuuuż!
oj ja wcale tak korzystnie nie wyglądam jakbym chciała, to było tak: chęć powrotu do natury większa od przejmowania się wyglądem = wyglądam koszmarnie

Cytat:
Napisane przez olusia360 Pokaż wiadomość
Mam ogromny problem z włosami. Od jakiegoś roku farbowałam wlosy na rudo, gdy miałam już dość odrostów i ciąglego farbowania w głowie zrodził się pomysł by powrócić do naturalnego koloru. Zatem wybrałam się do fryzjerka, dowiedziałam się że do mojego wymarzonego ciemnego blondu przejść będzie trudno, ponieważ rudy kolor ciężko jest pokryć, jednak podjęłam się tego. Fryzjerka pomalowała mi włosy kolorem ciemny blond z domieszką czerni ( w celu pokrycia koloru) mam teraz bardzo ciemne włosy, wręcz czarne z rudawym połyskiem! jestem przerażona! co robić? fryzjerka stwierdziła, że nalezy odczekać aż farba zacznie sie wypłukiwać i pomalować ciemnym blondem. tak, wiedziałam ze nie będzie łatwo, tylko co zrobić teraz gdy ma się wręcz czarne włosy a ten kolor jest najmniej odpowiedni do mojej cery, urody, tzn po prostu mi nie pasuje. Macie jakies pomysły?
wiesz co, ja myślę, że szampon do blondów joanny (ten co niweluje żółć po paru myciach) lub jakaś srebrna płukanka by Ci ładnie ochłodziły kolor i nie byłby rudawy, zachęcam zrobić tak i po prostu czekać na swoje
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora