Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-03, 21:02   #3681
harajuku-fish
Zakorzenienie
 
Avatar harajuku-fish
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Katowic:)
Wiadomości: 5 239
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Chyba zrobili to specjalnie, że szybko "zachęcić" tych którzy się wahali

Rybo )
W tv leci reklama Dialog z rybkami "haloooo to jaaa"
oj nie znam tej reklamy


Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
hmm... zostało mi 60zł mam uzbierane na etorebce bodajże 18zł + jeszcze 6zł - te 5% czyli zabrakło by mi prawie jeszcze raz tyle... no ale coś muszę wymyślić... mam oddać mamie jeszcze 40 zł i kombinuję jak tu zbunkrować, żeby jej nie oddawać - wtedy miałabym 100zł więc do Krysi brakowałoby już niewiele ... ale tak się zastanawiam, że jak uzbieram na Krysię to może by dozbierać jeszcze troszkę i wziąć tą jasną Nancy
jaki plan

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Dobry dzień

wracam właśnie do internetowego życia po udanym weekendzie

Wczoraj mąż "urodził" kamień nerkowy! na godzinę przed wyjściem na imprezę złapał go atak, i jak usiadł, tak siedział aż się stało. Na imprezie był tak wesoły i roześmiany jak nikt! śmiał się, że świętuje pępkowe! ale nie życzę nikomu takiego porodu-kamyk ma wielkość około 5mm i jest szalenie kolczasty.

We wczorajszym outficie imprezowym świetnie sprawdziła się Brittany! Kto nie ma niech klika

Widzę i ja, że Aida karmelowa przeceniona. Ja ze swoją czarną śmigam w tak wspaniałym zgraniu, że miłość moja do niej rośnie z minuty na minutę!!! Coraz bardziej myślę o wymianie Nancy. Wyciągam ją jeszcze raz z wora, będę się namyślać

A Wam dla umilenia wizażowania przesyłam hit z naszej wczorajszej imprezy:

http://www.youtube.com/watch?v=YWu5cCgzH-s
łomatko domyślam się jak cierpiał Twój mąż...kamienie na nerkach to okropnie bolesne schorzenie...dobrze że już po wszystkim

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Kupujcie!
jaka Ty ładna jesteś

mamy wątek ślicznych dziewcząt

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Ogólnie to się dzisiaj wkurzyłam
Byłam z mamą u rodziny, w gościach. Gdy wracałyśmy szło za nami trzech typków, w moim wieku, może trochę starsi. Dresiarze, z kapturami na głowach. I jeden z nich przebiegł koło nas, zatrzymał się przed nami z aparatem w ręce i (nie wiem czy zrobił czy nie) mnie i mojej mamie zdjęcie . Moja mama nic nie powiedziała, ale ja do niego wypaliłam "spierda** człowieku!"... Jakbym się nie odezwała to jeszcze bezkarnie dalej by robił więcej zdjęc... Co za dziadostwo !!
co się na tym świecie dzieje

Cytat:
Napisane przez CharLizZie Pokaż wiadomość
to jeszcze nic ostatnio mój kolega odprowadzał mnie na przystanek, a potem koleżankę do niej, po drodze przyczaiło się na niego dwóch dresów i po prostu go skopało ... na szczęście ma tylko trochę pokiereszowany nos i kilka siniaków, więc nie jest najgorzej...
takich to

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Proszę trzymać kciuki za mnie, bo jutro po szkole spotykam się z obiektem


Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Ja noszę ostatnio pazury w kolorze morskim, nałożyłam na nie dla wypróbowania jasnoróżowy pękacz koleżanki (bo razem kupowałyśmy) i wyglądało świetnie!
gdzie można kupić taki pękacz?? na all to wiem ale w jakiejś konkretnej drogierii?

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Hej Cały dzień poza domem obiad, spacer,kawa Ale świetna pogoda dziś była
A teraz zasiadam do nadrabiania ...



Aniu ale Ty masz cudną kolekcję



Z tych - weź brązową Vivi



Jaki ? Gdzie ? Za ile ? Zdjęciaaaaaa
maggie
ja już nic nie wiem co kupić na razie nie kupię nic poczekam
__________________
5, 10, 14, 15, 20, 25, 30, 35, 40

harajuku-fish jest offline Zgłoś do moderatora