Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniówki
Wątek: Wrześniówki
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 17:56   #4310
oliweczka123
Raczkowanie
 
Avatar oliweczka123
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa i dalej na wschód ;)
Wiadomości: 70
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
bardzo ładne zaproszenia a to dość wcześnie zaczynacie rozdawać ja planuje koniec maja początek czerwca, chociaż koleżanka mnie się ostatnio zapytała czemu jeszcze zaproszenia nie dostała.... Czy może teraz tak wcześnie się daje?
Nie napisałam, że daliśmy małżeństwu, które "rodzi" w maju i mogą być niedyspozycyjni niedługo oraz drużbom. Chcieliśmy zapraszać od kwietnia ale nam nie wyszło. Wiem, że potem to będzie masakra ale już wiemy że wszystkich nie zaprosimy osobiście. Ja w tym roku bronie mgr więc maj-lipiec mam wyjęty z życia. A skoro zapraszanie przesunęło się na maj to lekko nie będzie. Poza tym możemy zapraszać tylko w niedzielę, bo w soboty również jestem niedyspozycyjna Moja rada: nie zostawiajcie nikogo na 1,5 miesiąca przed ślubem bo to naprawdę nieładnie. tacy ludzie zaraz zastanawiają się, czy w ogóle będą proszeni. A już porażka jak 10 dostajesz zaproszenie żeby do 20 potwierdzić.

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez basiula88 Pokaż wiadomość
No to od początku ...tak więc nasz związek zaczął się 10.09.2008r, a zaręczyny były 25.10.2009 w moje urodzinki dokładnie A ślub chcieliśmy mieć 10.09.2011 tak żeby było w jakaś nasza rocznice ale niestety nie było już miejsca na sali wiec zdecydowaliśmy się na późniejszą date

(...)

Natomiast bukiecik upatrzyłam sobie taki:
http://www.decorado.pl/main/picture....t_max&i=001670

(...)


Tak wiec drogie wizażanki dajcie znać co sądzicie o moim wyborze
Koleżanka w 2008 roku miała ten bukiet. Bardzo ładnie wyglądał. Napisz do mnie na priv to wyślę ci zdjęcie.
__________________
b ę d ę _ ż o n ą ! ! !

3 wrześ nia 2011
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,
że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie."
H. Jackson Brown Jr.
oliweczka123 jest offline Zgłoś do moderatora