Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kochane Wizażanki, też tak macie/miałyście?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-30, 21:05   #21
Lavenda
Rozeznanie
 
Avatar Lavenda
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Małopolska: - ..... - Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Kochane Wizażanki, też tak macie/miałyście?

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Rozumiem, że każdy szuka własnej drogi, bardzo to szanuję i popieram, ale są granice - i dla mnie tego typu postępowanie, jakie zostało tu opisane, świadczy o braku własnej osobowości.
(I wiek ma dla mnie z tym zachowaniem - niewiele wspólnego)

Trochę surowa ocena, gdyby wątek zaczeła moja rówieśniczka to zgodziłabym się z Tobą Aeterna, ale dla nastolatek jestem bardziej wyrozumiała.

Wydaje mi się, że obecnie młodzież żyje zupełnie inaczej niż ja w wieku 13-17 lat (jestem rocznik '82 jakby ktoś pytał). 10 lat temu styl "na zachodnie gwiazdy" raczkował w naszym kraju. Nie było tyle kolorowych czasopism, któr mówią co MUSISZ robić, że być ŁADNA, FAJNA , LUBIANA, SEKSOWNA, WYDAJNA W PRACY, DOBRZE BAWIŁA SIĘ W CZASIE WOLNYM, NIE PRZEPRACOWYWAŁA SIĘ, NIE GŁODZIŁA SIĘ, MIEŚCIŁA W ROZMIAR 0, MIAŁA EKSTRA BIUST (albo duży, albo mały w zależności od sezonu) itp.
Każdy może się w tym pogubić, a co dopiero nastolatka. Raz modne są biodrówki i krótkie bluzeczki innym razem long-bluzy itp.
Jeśli nie ma się swojego wypracoawnego stylu robi się wszystko, żeby nadążyć za modą. Przecież wiele osób modyfikuje swój styl ubierania się w danym sezonie.
__________________
"Wielu ludzi twierdzi, że sny są czarno-białe, ale ja śnię w kolorze."
Richard P. Feynman

"Jest coś niedobrego z ludźmi: nie uczą się przez zrozumienie, tylko jakoś inacze, pewnie na pamięć.
Ich wiedza jest taka krucha!"

Richard P. Feynman
Lavenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując