Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-10, 14:18   #3906
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Mnie serum z wit.C też zapchało, ale azelo jest rewelacyjne. Teraz czaje się na serum migdałowe - mam nadzieję, że będzie równie dobre jak azelo. Ma ktoś może porównanie między azelo a migdałem?
Ja używałam obu i własciwie nie ma porównania - są zupełnie inne. Azelo jest delikatne, nawilża, zostawia taką fajną warstewkę na twarzy, ale mnie zapchało, a nic nie oczyściło niestety - robilam ze 3 podejścia, zanim wyrzuciłam ;/
Migdałowe za to działa dużo intensywniej - skóra się złuszcza, samo w sobie bardzo słabo nawilża (ja po godzinie nakładałam oleje z HA), ale naprawdę fajnie oczyszcza skórę. Mnie jego działanie tak się spodobało, że po 2 miesiącach stosowania przerzuciłam się na silniejsze peelingi migdałowe, bo najbardziej spektakularny efekt po serum migdałowym był na początku - potem skóra się jakby przyzwyczaiła. A efekt już po pierwszym peelingu 20% znowu super
Polecam zarówno serum jak i peeling, ale trzeba się chronić przed sloncem koniecznie
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora