Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIETA 1200 KCAL :) najzdrowsza i najlepsza kto chetny ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-13, 12:45   #1634
i_carrie
Raczkowanie
 
Avatar i_carrie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 153
Dot.: DIETA 1200 KCAL :) najzdrowsza i najlepsza kto chetny ?

No no, widzę, że dzisiaj jakieś forumowe lenistwo panuje

Cytat:
Napisane przez arsenalfan26014 Pokaż wiadomość
i_carrie--kurcze, ja ostatnio też jadłam szpinak z kurczakiem i wrzuciłam go zamrożonego na patelnię, rozmroził się ładnie, poddusił, potem kurczak i takie tam, ale potem jak jadłam to jakby był jakiś piasek w tym szpinaku. stąd moje pytanie, jak rozmrażasz w garnku, to dodajesz wodę? żeby się ewentualnie trochę przepłukało?
Nie, nic do niego nie dodaję, robię dokładnie tak jak ty, z tym że w garnku. Może następnym razem spróbuj szpinaku innej firmy?

Cytat:
Napisane przez malgonia565 Pokaż wiadomość
Poza tym... zabierzcie ode mnie tą cholerną wagę!!!! To, że ją kupiłam to chyba był masakryczny błąd! Najchętniej to ważyłabym się codziennie żeby widzieć chociaż 0,1kg spadku!!! Niedługo popadnę w jakąś chorobę z tym związaną!!!!!!
I właśnie dlatego nie kupuję wagi wolę ważyć się u teściów średnio raz w tygodniu. Gdybym miała wagę w domu, pewnie wchodziłabym na nią kilka razy dziennie, a to nie jest najlepszy pomysł...

Jestem niestety przed @ i zjadłam dziś drożdżówkę z serem spróbuję się ograniczać przez resztę dnia, ale mam straszną ochotę na słodkie ale za to godzinę jeździłam na rowerze.
i_carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując