Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Psychiatra- cz 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-15, 06:51   #2186
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Psychiatra- cz 3

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
a czy jest możliwe współwystępowanie dwóch zaburzeń osobowości u jednej osoby?
mam dziwne diagnozy?,border i os. autodestruktywną(czy tam~cyjną:P)..
Można mieć kilka diagnoz na raz, pod warunkiem, że się nawzajem nie wykluczają Ja miałam diagnozę borderline + depresja. Teraz nie wiem, jaka byłaby diagnoza, bo nie byłam dawno u lekarza, ale depresji pewnie już brak
Ale dużo pacjentów ma więcej niż jedno zdiagnozowane zaburzenie. Na oddziale poznałam dziewczynę, która była uzależniona od narkotyków, miała borderline, depresję i zaburzenia odżywiania
Ale osobowość autodestrukcyjna? może to nie była diagnoza, tylko po prostu zapisane, że masz jakieś skłonności autodestrukcyjne? bo chyba nie ma takiego zab. osobowości, ale jak najbardziej to do bpd pasuje


Cytat:
(btw, znów dostałam fluoksetynę mimo wzmianki, że już ją brałam i nie działała... A od dziwnej psychiatry usłyszałam, że skoro nie działają na mnie leki (brałam "aż" dwa rodzaje), to znaczy, że nie mogę mieć depresji / stanów depresyjnych. lol)
Bez sensu ja z moją psychiatrą próbowałyśmy do skutku, nawet kiedy ja mówiłam, że już nic nie chcę, bo i tak nic nie zadziała. No i trafiłam z antydepresantem chyba za dziesiątym razem
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora