Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-02, 07:18   #8
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: Zmywarka - jaką wielkość i czy w ogóle kupować?

moje haslo - ZMYWARKA NAJLEPSZA PRZYJACIOLKA KOBIETY

mam od pol roku i nie zaluje
nie polecala bym ci 45 bo mozesz miec problem z pomieszczeniem naczyn
u mnie mieszkamy w 4 osoby, codziennie zmywarka jest zapelniona i wlaczam ja na noc,ale zazwyczaj zostaje mi cos do mycia na drugi dzien bo sie nie miesci[jak mam humor to recznie czasem cos umyje ], no a czasem to w ciagu dnia tez musze wlaczyc, tak ze uwazam ze wieksza nie bedzie za duza

co do pradu to mysle ze mniejsza nie bedzie go pozerala wcale mniej,no moze troszke ale za to czesciej bedziesz ja wlaczac co na jedno wyjdzie,najlepiej kup taka z funkcja 1/2 wkladu ,wtedy zuzywa mniej wody i pradu jak wlaczysz mycie malej ilosci naczyn

zeby placic mniej mozna zalozyc licznik dwu taryfowy ,wtedy za zuzycie pradu w nocy placi sie mniejsza stawke,ja tak mam wiec staram sie zmywarke nastawiac na noc ,rowniez pralke,a dawniej mialam bojler elektryczny wiec w nocy grzal mi 100 litrow wody na wrzatek ,ktora wystarczala na caly dzien
napewno zuzywa mniej wody niz tradycyjne mycie ,moja okolo 14 litrow na mycie[jak mylam pod biezaca woda to tyle mi szlo na umycie samych sztuccow-wiem bo zmierzylam ile wody wylewalam myjac recznie]

ja mam zmywarke wirpool z 5 programami i jestem z niej bardzo zadowolona
ma 1/2 wkladu, opoznienie czsowe do 9 godzin ,plukanie antybakteryjne,szybkie mycie 30 minowe,namacznie ,i 3 mycia w temp.50.65 i 70 stopni i ekonomiczne na 50 stopni, tak ze spory wybor jak na dosc proste urzadzenie


nie chce tu robic zadnej reklamy ,poprostu pisze co mam i jak dziala

zerknij na forum kulinarne tam tez jest temat o zmywarkach na 1 stronie ,dziewczyny pisza jakich tabletek uzywaja i napewno cos ciekawego tez tam wyczytasz

pozdrawiam i zycze udanego zakupu
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując