Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-15, 18:14   #3786
basiak
Raczkowanie
 
Avatar basiak
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 480
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
basiak - jak kazda mama masz kompleksy bo kazda mama chce by jego dziecko bylo naj w kazdym kontekscie tzn nasze dzieci sa Naj ja tez zazdroscia patrzyłam na tymka ze mlodszy duzo od Ami a juz zapinkala a Ami dopiero raczkowała a teraz co mloda sama sie puszcza za poł roku nawet nie bedzie widac który/a 1 zaczeła chodzić spoko luz mamuska
racja

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość

Buziak dla marudka i dla Ciebie za wytrwalosc

Chodzeniem wogole sie nie przejmuj. Kiedys wstanie i pojdzie...


Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
basiak wiem, że trudno nie porównywać dzieciaczków bo mój nie raczkuje i mnie to też stresuje ale ja staram się sobie tłumaczyć, że nasze maluchy nie mogą wszystkiego robić tak samo bo wszystkie są inne i każdą nową umiejętność zdobywają w swoim czasie
a z tym stresem przedślubnym to trafiłaś w 10 bo właśnie się uruchomił
o matko! ale mam nadzieję, że nie przez moje pytanie


Sparkly pocieszyłaś mnie z tym niechodzeniem ale widać Twoje panienki najpierw doskonalą stanie na głowie

Bydgoś owocnych przygotowań, u nas rodzina niewielka, więc przyjęcie malutkie będzie (co mnie cieszy szczerze mówiąc)
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/wff22n0ayfdjpnfn.png

Szymek 16.04.2010
basiak jest offline Zgłoś do moderatora