Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-15, 19:32   #3790
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Witam,
Mam już urlop

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
Lecice samolotem czy jedziecie samochodem? Spokojnej podrozy zycze
A co Ci sie najlepiej sprzedawalo i z największym zyskiem? Ja tez musze w końcu wyczyścić szafę
Samochodem jedziemy i nocujemy w Niemczech.
Najlepiej -z zyskiem- sprzedałam buty adidasa, dres adidasa i rzeczy z Hello Kitty.
Miałam dużo sukienek z Nexta i bodziaków więc to sprzedało się tak w miarę.

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;26380624]no to fajnie.
a co najlepiej schodziło? next? [/QUOTE]
Tez.

Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość
Na allegro sprzedawałaś? Nie na ebay'u? I wysyłasz z UK czy zabierasz do Polski i dopiero wyślesz? Też mam sporo rzeczy do sprzedania ale na ebay'u ciężko to schodzi.
Na ebayu ciężko schodzi.Teraz sprzedałam prawie wszystko.Pakuje i i wysyłam wszystko jak zajade do Polski.

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość

czyli spokojnie mogę założyć, że tam nie odpocznę. pozostaje mi tylko przykleić uśmiech na twarz, zagryźć zęby i pilnować, co by Ewci swoją miłością nikt krzywdy nie zrobił. będę musiała wysłuchiwać pretensji, że na coś nie pozwalam (np. na noszenie/dokarmianie), pytań typu, czy Ewcia nie powinna w tym wieku przesypiać całych nocek, bo Zuzia od początku spała..., słuchać, jaka chuda jestem. albo przegięcie w drugą stronę - peany na moją cześć, jak ja to się strasznie poświęcam dla dziecka i jakie to jest wspaniałe (rzygam takimi tekstami).
najbardziej się boję, że te zwierzaki (bokserka i buldożka) zrobią Ewci krzywdę.
O Boze już ci współczuje.

A ja jestem pełna nerwów.Jurto ostateczne pakowanie, zakupy.Nie wiem co zabrac do samochodu dla Oli.

Pytanie może głupie mam.Czy zostawiacie w samochodzie foteliki?My auto bedziemy zostawiac pod blokiem.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora