Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-15, 22:42   #3801
kafuniax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 317
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
A taką farmę postanowiłam że kupię młodej na dzień dziecka, bo strasznie lubi zwierzątka- tzn chyba że mi coś w międzyczasie do łepka wpadnie innego
fajna
Cytat:
Napisane przez xxNiuniaxx Pokaż wiadomość
Serdeczne życzenia dla Luizy
Niech zawsze sprzyja jej szczęście i dopisuje zdrowie Sto lat!
i ja się podpisuję pod życzeniami!!! dla Lusi!!

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość

No i na koniec mojego wywodu mam pytanka:
1. Mama jednak nie kupi jej rowerku- razem stwierdziłyśmy że na razie jest za mała, w sumie taki rowerek który ja mogłabym pchać byłby na krótko, a może jeśli coś kaski dostanie lepiej kupić taki porządny na dużo dłużej. No i w związku z tym mam coś wybrać dla niej w zastępstwie i mam dylemat czy wybrać konika czy ten domek, podkreślę może że mamy ślimaka smakosza klocków którego na razie ma w nosie.

2. Aha i mam pytanie dot. paputków, widzę że młoda chyba boi się też wstawać bo się ślizga a skarpety z ABSem ściąga, na boso jest jeszcze za zimno i chcę jej kupić te paputki. Podawałyście kiedyś linka do tych bucików- ja znalazłam takiego
i zastanawiam się nad rozmiarem- mierzyłam jej stopę i ma 12 cm więc buciki 12,5 cm chyba będą za małe większe są 13,5 więc chyba powinny być ok?
http://paputki.com.pl/ tu też są. Ja kupiłam S i M, i powiem Ci, że na długość one są prawie takie same.

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
no to wychodzi ze u mnie tylko nocnik jest bee bo i je wszystko i ze wszystkiego z piciem to samo mam złote dziecko
a co do tej krejzolki 36 letniej tez w rodzinie tż taka masakra i współczuje
ja jak byłam przeziebiona kupiłam w aptece prenalen - moga go stosowac kobiety w ciazy i karmiace

my z racji ze tz zabiera kolegów mamy fotelik w domu

djerba widzisz a ty sie denerwowałas

kafuniax a jak ty sie trzymasz słonko

szaja ale co obkradli czy ukradli mu wóz wiesz matiz nie matiz ale na głowe nie kapie deszcz


zauwazyłam ze ostatnio wątek nam zamiera połowe dziewczyn zniknelo nie wiem co sie dzieje
dzięki jakoś trzymam

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;26395205]Hej. Mężowi opitolili auto noż cholera, jakiś kretyn z wariatkowa chyba, połakomić się na starego matiza???[/QUOTE] masakra...
__________________

Moi chłopcy

"... bo gdy jesteś przy mnie blisko czuję, że mogę wszystko"
kafuniax jest offline Zgłoś do moderatora