Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Proszę o podpowiedzi.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-16, 19:46   #6
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Proszę o podpowiedzi.

No skoro już się napatoczyłam, to też wtrącę swoje 3 grosze.
Masz boską figurę (podkreślaj te piękne odnóża!!!), więc zainwestowałabym w parę spódnic, niekoniecznie od razu muszą być koronkowe i falbaniaste, ale jako że teraz trend rockowy również przewija się w sklepach, to coś na pewno by się dało wyszukać. Np coś z zipami Spokojnie możesz wybrać krój tulipana, bombki, miniówy jakieś oraz nie bać się odważnych wzorów i kolorów, które jak wiadomo trochę zaokrąglają sylwetkę. Szczególnie warto by było takie zastosować w dolnych partiach ciała, żeby zrównoważyć szerokie ramiona,
Co do biustu, to dobry push'up czyni cuda, wszelkiego rodzaju aplikacje w okolicach dekoltu również uwypuklają nizinne sfery :P
(Np bardzo fajnie wyglądają bluzeczki w kropki, floral ) Modne żaboty też co nie co mogły by w tej kwestii uczynić.
Co do obcasów, to nie od razu musisz wsiadać na 10 cm szpilki, ja u Ciebie widzę natomiast koturny "kopytka", jakieś militarne workery na lekkim obcasiku.
Myślę, że fajnie by Ci było w fioletach i pochodnych odcieniach.

Co do twarzy, to dziewczyny już powiedziały, brwi, ja bym również wytuszowała rzesiska, bo nic tak nie dodaje dziewczęcego uroku , a jako że masz ładne usta, to szminka by się przydała , aby je podkreślić.

Jeśli Ci się czasami nudzi, to polecam poszukać na necie portalu looklet, gdzie można sobie zestawiać różne ciuchy do woli, próbować i oglądać, a później odtwarzać w realu.

Co do szmateksów, to fakt- jest to prawdziwa kopalnia perełek, ale trzeba wiedzieć czego się szuka, więc ponownie polecam powyższy portal

Co do fryzurki, kobiecości przy krótkich włosach dodałyby jakieś dłuższe dyndające kolczyki np.

PS.No i zestawy typowo męskie, jak ten w koszuli, zupełnie odpadają.

No i jak powszechnie wiadomo, nic tak dobrze na człowieku nie wygląda, jak szczur zwisający z ramienia
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując