Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe Panny Młode - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-19, 08:02   #4342
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Majowe Panny Młode - część IV

Cytat:
Napisane przez little pea Pokaż wiadomość
Passion dziękuję za poprawkę
przeoczyłam parę postów....
szukam fajnych pomysłów
stąd tak męczę ten temat
nie gniewajcie się
żarcik był

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Łoo matko teraz już sama nie wiem co z tym welonem. Bo okazuje się że mamie za ciemny kolor się wydaje, wg. mnie był ok i Pani w salonie też mówiła że odcień jest dobry. Chyba znów muszę tam iść, normalnie jestem upierdliwcem a nie klientem...
idz i zobacz szkoda tego welonu, ale czy i koronka musi być identyczna jak na sukience

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Ojej moje wszystkie maluszki wylazly z pudła i mnie atakują :P
Dark 'nie chcem ale muszem' wybierz się i looknij

Olik może i fajna sprawa, ale ludzie później te odciski palców beda wszędzie zostawiać zwłaszcza na swoich i cudzych ubraniach
i na białych sukniach

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
mam prośbę, macie jakieś fajne stronki z kieckami wieczorowymi (krótkimi), bo moja mama szuka ale nic nie ma w sklepach ciekawego. Krawcowa jej uszyje ale musi mieć wybrany jakiś model. Moja siostra też szuka. Znalazłyśmy fajną ale cena tej sukienki prawie jak ślubna!!!! 1500 zł!!!! Myślałam, że się przesłyszałam ale faktycznie taka cena!!
wow, sukienka bardzo ladna i nawet miałabym podobny material

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
A propo wspomnie, życzeń itp. Przeglądając neta wpadłam na super pomysł - szczególnie dla tych, które księgi gości nie mają - szkoda, że już zamówiłam :/ może wykorzystam to u siostry Na sali na sztaludze stoi tablica (normalna, gdzie można pisać kredą) z napisem: "Napisz coś dla Pary Młodej i zrób zdjęcie"m - później można założyć sobie specjalny album z wpisami gości Takie oryginalne
ja bym pewnie nic nie wpisała

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora