Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-03, 15:40   #141
Ainom
Raczkowanie
 
Avatar Ainom
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 83
Dot.: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

Cytat:
Napisane przez knotie
No dobrze, a moze ktoras z Kochanych Wizazanek wie, czy jakis gabinet wykonuje ten peeling w rejonie Tychow/Katowic?

Ja robiłam sobie ten zabieg oczyszczania skory niedawno w Chrzanowie u mojej kosmetyczki. Najpierw naczytalam sie sporo o nim. Podobno ta metalowa szpatulka powinno sie lekko muskac skore. Moja kosmetyczka robila to dosyc mocno. I wcale nie bolalo. Nie wiem, moze peeling kawiatcyjny rozni sie od oczyszczania cery ta metoda, ale zabieg nie byl robiony delikatnie. Chociaz nie wyobrazam sobie zeby mogl cos oczyscic bez tego nacisku. Wiec nie mam pojecia czy polecac moja kosmetyczke :/ A co do efektow..... na czole wszystko ladnie sie goi, wrecz juz nie widac nic. Mam problem z broda, ktora byla troche bardziej zanieczyszczona i po 1 dniu okazalo sie, ze chyba nie wszytsko zostalo dokladnie wyczyszczone, bo pojawily mi sie 2,3 wykwity ;/ Reszta ladnie sie goi. Po mechanicznym oczyszczaniu nie mialam takich problemow. Jednak ciagle zastanawia mnie to, czy zabieg byl wykonywany prawidlowo... czy nie za mocno ( szpatulka przycisnieta do skory i przesuwana dosc silnie, porownywalnie do tego jakby sie chcialo zdrapac wyprysk)
Ainom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując