Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. IX
Wątek: Essence cz. IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-26, 21:52   #871
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez lolaxx2207 Pokaż wiadomość
Lublinianki odzwiedziłam dziś Olimp (nowa częśc) pani wykładała nowosci do drugiej szafy kiedy spytałam kiedy mozna oczekiwiac ze bedzie wszystko wyłozone pani zaprosiła mnie pod wieczor, powiedziała ze wszystko bedzie ( włacznie z linerem o ktorego pytałam) a jutro to już na BANK ! oczywiscie wieczorem nie chce mi sie jechac aczkolwiek jtr nabiore sił
Potwierdzam.
Jest wyłożona druga szafa w nowym Olimpie
A w starym limitowanka, wszystko bylo poza jasnozielonym lakierem.
Kupiłam:
- puder blossoms
- lakier fioletowy i żółty blossoms
- błyszczyk swm i love cotton candy
- special effect topper circus i hello holo
- puder rozświetlający SC
- pędzelek do linera i liner czarny
- lakiery md replay i ciemnoniebieski taki ładny ^^
- płytkę do zwierzęcych wzorków nie umiem za cholerę ich robić, ale stwierdziłam dziś że się nauczę

widziałam też:
- zestawy better than gel nails
- korektory sad
- kredki metallics
- glam linery
- lakiery pękające i magnetyczne
- balsamy do ust

Generalnie chyba większość rzeczy jest... zabrakło mi jedynie fioletowych linerów w żelu i potrójnych kompletów błyszczyków.

Obkupiłam się Essence jak głupia, teraz spokój do następnej limitowanki
Cytat:
Napisane przez ThingsWeNeverDid Pokaż wiadomość
Do dziewczyn z Lublina- na 1 maja JEST limitka (ktoś pisał, że nie ma), byłam dziś po 18 i stand był prawie nienaruszony, brakowało tylko 1 lakieru.
Nie: ktoś pisał, tylko pani z Natury z 1 Maja dziś powiedziała, że nie wie o żadnej kolekcji limitowanej z essence
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Wąchałam je dzisiaj i na początku mają trochę inny aromat ale potem stają się praktycznie identycznie - kolejny zapach z serii przyprawiającej o ból głowy i nudności
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Bo dużo tu było mówione, żę przypomina Beyonce Heat. I coś w tym jest. Po pierwszej fazie zamroczenia czuć jednak ładny zapach. Wiem, bo mam Dostałam
Powiem Wam że nie mam pojęcia gdzie to podobieństwo ktoś widzi. Beyonce Heat sa przepiękne, a te perfumy Blossoms po prostu śmierdzą. mają w sobie taką nutę, która mnie niezmiernie drażni... takie kwiatkowe do bólu, nie mój styl.
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Dziewczęta muszę się wam przyznać, że kupiłam dzisiaj puderek z Blossoms i ... właściwie nie wiem co mam z nim zrobić Zastanawiam się czy zostawić go dla siebie czy wysłać na allegro czy jeszcze coś innego Normalnie mam taki dylemat, że ręce opadają
Kurczę ja właśnie też jakoś tak. Na razie tylko swatchowałam na palcu, ale mam wrażenie że szału nie ma z tym pudrem...
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora