Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-28, 20:14   #3310
Madziulka83
Zadomowienie
 
Avatar Madziulka83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Austria-Wiedeń
Wiadomości: 1 125
GG do Madziulka83
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Dobry wieczor!

miczka ojj to szkoda, ze nie dasz rady sie spotkac. Moze nastepnym razem
A co do malego terrorysty Trzeba przetrwac

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeździ któraś na rowerze? Polecam jazdę z dzieckiem My zaczęliśmy już sezon rowerowy - zeszłoroczny był stracony bo Lenka nie siedziała jeszcze pewnie ale teraz jaździ jak królowa.
Brakowało mi tego bo nawet w ciąży jeździłan do 6 miesiąca a w zeszłym roku zero!
Wlasnie tez sie mialam pytac co masz, czy przyczepke czy krzeselko i juz wisze, ze odpowiedzialas. My mamy pzryczepke, kupilismy w zeszlym roku, ale Szymek jeszzce byl za maly, zeby tak jezdzic. Ale jak wrocimy z Krakowa to bedzie debiut A mamy gdzie jezdzic, sciezki rowerowe wzdluz rzeki, pozniej tez Dunaju

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
madziulka o spotkanie pytałas?ja sie piszę ale sama bym chciała bo mi potrzebny taki wyjazd ,zreszta tż wyjezdza sam w czerwcu w delegacje na 3dni wiec i mi sie przyda
Tak tak, o spotkanie, a w zasadzie dwa. Bo o jednym pisalalm teraz wmaju w Krakwoie, no a drugie to jak pisalysmy w czerwcu, gdzies srodkowa Polska Fajnie by bylo
Ja tez bym radzila tak jak bardotka, jeszcze inego lekarza...

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
Madziulka a kiedy ten krk?
No myslalam 7 albo 8 maja. Bo ten weekend bedzie duzo ludzisk w Krakowie. Uroczystosci beatyfikacyjne JPII.

Polazilam troche dzis po sklepach i kupilam sobie tylko bluzke. Chce sobie jakies sukienki kupic, ale nic nie ma

SZymek mi dalej cos pokasluje, ale tylko jak wstaje po spanku.
__________________
Szymuś 10.01.2010
Madziulka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując