Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-01, 08:58   #871
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Hej! chciałam zadać pytanie o ,,Peeling Azjatycki''
Przeglądałam forum i znalazłam tylko stare watki nie odwiedzane od bardzo dawna, informacje na nich nie są dla mnie wystarczające. W necie są tylko ogólne informacje które znam już na pamięć.
Chodzi mi dokładnie o zestawy dostępne w sklepach internetowych - Peeling ziołowy polski Jadwiga.
Chciałabym kupić i wykonać w domu....

Dodam że mam doświadczenie ze złuszczaniem ,,domowym'', mam prywatną kawitacje, byłam na mikro kilka razy, stosowałam wielokrotnie kwasy w domu (stężenia nawet 50%)- efekt dla mnie nadal jest niezadowalający - chce czegoś więcej....
Czy ktoś miał robiony ten peeling w salonie albo robił go sam w domu?
Bardzo proszę o wszystkie opinie....

Pisze tu, ponieważ to wątek o oczyszczaniu, nie chce zakładac nowego, może akurat ktoś udzieli mi informacji..

Pozdrawiam

P.S. Proszę nie przekonywać mnie o tym żebym nie ,,robiła tego sama w domu'' nie ufam kosmetyczkom, ostatnia, na mikro zdarła mi brodę głowicą diamentową, jak jej powiedziałam ze mnie podrapała, to odparła ,,.. to niemożliwe! po mikro to się nie zdarza..'' a ja miałam strupa i czerwona plamę na brodzie, przez tydzień ponad! Wole robić takie zabiegi sama w domu - bo dokładnie jestem w stanie dobrać ich intensywność i jak się coś dzieje przerwać wcześniej ( a jeszcze nic mi się nigdy nie działo nawet w przypadku silnych kwasów)
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując