Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-05, 10:07   #4437
kamilka23
Zadomowienie
 
Avatar kamilka23
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 353
GG do kamilka23
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

Dzieki za porady palcowe. Octonisept kupie dzisiaj.
Tak Aranko, czarna masc to ichtiolowa. Palec wyglada w moich oczach ok, ale nigdy nic nie wiadomo. Tez mam nadzieje, ze obejdzie sie bez zrywania, tym bardziej ze za 1,5 tygodnia lecimy na urlop.
A Antonia wbila sobie ten kolec na placu zabaw juz dobre dwa tygodnie temu. Mowila wetdy, ze sie uklula jakims patykiem i narzekala, ze boli ja ten palec. Ja widzialam dokladnie czarny punkt, ale myslalma, ze to drobny kamyszek, ktory utkwil w paznokciu, bez przekluwania go. Mimo to chcialam wyciagnac, ale malzonek jak zocbaczyl, ze Antonia panikuje to stanowczo stwierdzil, zeby nic z tym nie robic. I ta moje dziecko chodzilo z tym dwa tygonie, ale w sumie nic sie nie dzialo, umiala chodzic i palec jej nie bolal (nie wiem czy wspominala, ze chodzi u palec u nogi). Dopiero w poniedzialek zauwazylam, ze pod paznokciem zbiera sie ropa. Tak wiec nie sluchajac juz TZta zabralam ja do lekarza.

Aranko tez mam kolezanke, ktora obstawala na poczatku tylko przy jednym dziecku, poznije ekspresowo wyjela spirale i zaszla w koleja ciaze, ktora miala byc ostatnia. A teraz widze na nk, ze znow jest w ciazy. Jak to miwia: nigdy nie mow nigdy. Ja zawsze chcialam miec trojke, a pewnie przy jednym pozostane.
__________________
Antonia 13.12.2006
kamilka23 jest offline Zgłoś do moderatora