Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biedronka - produkty godne polecenia cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-08, 21:39   #3925
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. VIII

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;26785217]a no to przepraszam.. jak dostaję gazetki nie wiem jakiegoś reala czy coś to raczej z promocjami.. z jakimiś okazjami.. mają mnie chyba zachęcić gazetką pokazać że o teraz coś tam jest o 3zł tańsze
przecież jak coś jest w regularnej ofercie to raczej wiadomo ile kosztuje.. to po co to do gazetki pchać skoro to żadna nowość..[/QUOTE]No niestety taki urok biedronki..Ja akurat myślę podobnie jak Ty w sprawie gazetek i drażni mnie to, że wrzucają tam produkty, które znam od dawna w tych samych, regularnych cenach. Strata papieru ale pewnie chodzi o nowych klientów

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
od jutra w Lidlu będą lody w promocji więc pewnie w Biedronce też


ponawiam pytanie: jest u was sos sojowy?
Nie ma w regularnej ofercie Ostatni raz chyba był latem wraz z jakimis azjatyckimi specyfikami ale w lidlu tydzień azjatycki niebawem więc z pewnością dorwiesz sojowy w kilku rodzajach
edit. jednak nie. Będzie sos teryaki i inne ale nie sojowy. Ja kupuję sojowy w realu bądź tesco, tam jest w stałej ofercie
Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek Pokaż wiadomość
10 torebek to standard w wydaniu spa tea
Acha..i takie 10 torebek w innych miejscach kosztuje 6 czy 7 zł jak pisały dziewczyny kurcze, trochę dużo ale może warto spróbować skoro będzie za 3

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2011-05-08 o 22:45
laisla jest offline Zgłoś do moderatora